ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam 15 günlük bandan sonra 3 aylık ban

• Yakışan
    Konu: 2 Yanıt: 8
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Benim banım dün açılması gerekiyordu daha oyuna giremeden 3 aylık yedim ve artık ciddi anlamda sabrım kalmadı çarda o kadar nakit var. Ya benim banımı açın  yada benim hile yaptığıma dair bir kanıt gösterilsin. Ben bu oyunu bırakıcam benim hile yaptığıma dair kanıt gösterilirse.

0

25.5.2016

Link kopyalandı.
  • Nytea
    Konu: 130 Yanıt: 270
    2281 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Merhaba.

Kimseyi sebebsiz yere banlamıyoruz.Ayrıca hiçbir kanıt ve delil olmadan oyunculara ceza vermemekteyiz.Lütfen ceza sürenizin bitmesini bekleyin.Eğer probleminiz büyükse destek sistemine talep açıp ban sebebini öğrenebilirsin.
    iyi forumlar.

1

25.5.2016

Link kopyalandı.
  • Yakışan
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bana delil göster her konunun altına kopyala yapıştır yapmakla forum yönetilmez.

0

25.5.2016

Link kopyalandı.
  • Nytea
    2281 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Merhaba.

Öncelikle sana yazdıklarımı dikkatice tekrar okumanı tavsiye ediyorum.Sormuş olduğun soruların cevabı yukarıda mevcuttur.Ayrıca forumda düzgün konuşun saygılı olun yorum yaparken aksi halde ceza alırsınız.
    iyi forumlar.

1

25.5.2016

Link kopyalandı.
  • Yakışan
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben bir çok talep açtım ve hiç birine ne yanıt verildi nede başka birşey hemen taleplerim kapatıldı.

0

25.5.2016

Link kopyalandı.
  • Nytea
    2281 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Merhaba.

Destek sistemi bu aralar çok yoğun çalıştığı için en geç 4 iş günü içerisinde cevap veriliyor.Ayrıca talebiniz hemen kapandı diyebilir sizde fakat o taleb incelenmeye alınıyor ve gerekli kanıt olduğunda ise işlem uygulanıyor.Bu yoğunluktan dolayı sizden özür dileriz.Genelde destek birimimiz 24 saat içinde cevap veriyor fakat yoğun çalıştıklarından dolayı zaman bulamıyoruz.Fakat sizlere güzel ve düzgün bir destek sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

iyi forumlar.

0

25.5.2016

Link kopyalandı.
  • Yakışan
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

4 İş günü içinde diyorsunuz ama benim 2 hafta önce açtığım destege bile daha cevap gelmedi ?

0

25.5.2016

Link kopyalandı.
  • Nytea
    2281 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Merhaba.

Destek ekibi çok yoğun çalıştığından dolayı talebleriniz ertelenebilir.Ayrıca talebiniz açıldıktan sonra otomatikmen kapanıcaktır.Ancak şunu düşünmeyin ilgilenmiyorlar veya bakmıyorlar sanmayın.Kesinlikle ilk olarak inceleme yapıyorlar ve yeterli kanıtınız olduğu müddet gerekli ceza-i işlem uygulanıyor.Ayrıca kanıt ve delil olmadan hiçbir oyuncumuza zaten ceza vermiyoruz.Bize destek olmanız için kanıtlarınızı destek ekibine bildirebilirsiniz.

iyi forumlar.

0

25.5.2016

Link kopyalandı.