ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Windows 10 HATA!! Kilitli

• HasanBilgiç07
    Konu: 3 Yanıt: 4
    42 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

JoyGame,Windows 10 kullanırken 2 tane hata alıyorum ve bu hataları yaşayan birçok kişi var. 1.si wolfteam'e girince netim gidiyor(5. 6. denemede açılıyor). 2.si ise wolfteam'i aşağı aldığımda oyun kapanıyor, bu sorunlara çözüm bulmanızı isterim.

0

31.10.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba,

Windows 10 hataları üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. 1.  Belirtmiş olduğunuz hata sizin kendi bilgisayarınızdan kaynaklanmaktadır. Bu hata için size birkaç cözüm sunacağım ;

Hatanız :
    1.si wolfteam'e girince netim gidiyor(5. 6. denemede açılıyor).

Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

• Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.

• DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Virüs programınıza Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.(Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.

• Yukarıdaki sıralamayı atlamayınız. Oyun halen açılmıyor ise yukarıdaki işlemlerden birini doğru yapmamış olabilirsiniz.

Oyunu Bilgisayardan Tamamen Kaldırma ve Yeniden Yükleme Anlatımı:

Aşağıdaki maddeleri tek tek uygulayınız.

1-Denetim Masası - Ekle/Kaldır (Program ve Özellikler Win 7 için) bölümüne giderek Wolfteam'i kaldırın.
    2-Bilgisayarım/C (Oyunun kurulu olduğu sabitdisk)/Program files/Softnyx klasörünü (Oyunun kurulu olduğu klasörü) tamamen siliniz.
    3- Oyunu indirmek için tıklayın KURULUM YÖNETİCİSİ yardımı ile yeni kurulum dosyası indirin.
    4-Oyunu yeniden bilgisayarınıza kurun.

Sorununuza çözüm getirmez ise Lütfen Destek ekibimiz ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar.

0

31.10.2015

Link kopyalandı.