ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

VictoryTv - Victory Klubü -Hamadah Geri Döndü - 4. Bölüm

• Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Birinci Bölüm İçin Link:http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/victorytv--victory-klubu--sokak-cocuklari--1-bolum/6c94d9dc-cf11-4808-8f0b-9bb171dfcace
    ....................................................................................................................................
    İkinci Bölüm İçin Link:http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/victorytv--victory-
    klubu--askeri-uss--2-bolum/76efee03-46b6-4631-9a86-5b7de58201a7
    ..................................................................................................................................
    Üçüncü Bölüm İçin Link: http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/victorytv--victory-klubu--ilk-kurt--3-bolum/75370a32-c4c5-43a3-8151-f2a24c93e1af
    ..............................................................................................................................
    Önceki Bölümde Neler Oldu.:
    Victory Ekibi İlk Kurtadamı Gördüler. Kurtarıldılar ve Wolfteam Üssünde Eğitim Almaya Başladılar.
    ..............................................................................................................................
    VictoryTv - Victory Klubü - Hamadah Geri Döndü - 4.Bölüm
    İyi Okumalar.
    Yiğit Karşısında Bir Sürü Bilim Adamı Gördü Burası Wolfteam Üssünün Laboratuarıydı Kurtları Bir Kaseye Koymuşlar Ama Kase Kocaman Zırhlı Adamlar Kurtlardan Kan Örneği Alıyolar Onları Öldürüyolar Bayıtlıyolardı.

Bilim Adamı:Hey Sen Kimsin Ne İşin Var Burda!
    Yiğit:Ben Yiğit Wolfteam Üssünde Yeni Eğitimli Er Sayılırım Komutanla Gezintiye Çıkarken Kayboldum Ovuktan Buraya DüştümBilim Adamı:Anlaşıldı Sen Lusian'ın Askerlerindensin.
    Yiğit:Komutanın Adı Lusianmı.?
    Bilim Adamı: Evet Bekle Haber Veriyim.
    2 Dakika Sonra Komutan İçeri Girdi Yiğitin Elinden Sıkı Sıkı Tuttu Ve Üsse Götürdü Yiğit Nolcağını Bilmiyordu Komutan Çok Sinirliydi
    Yiğitemi Sinirlenmişti Bazı Kişileremi ?

Üsse Vardılar Adriana Ve Yiğit Sarıldı
    Adriana: Neredeydin Yiğit Öldün Sandık Bizden Niye Ayrıldık
    Yiğit: Bi Yere Baktım Arkamı Döndüğümde Yoktunuz Bi Ovuğa Atlayıp Kurtulabildim..
    Adriana: Tamam Neyse Hadi Gel Benimle Eğitime Geç Kalıcaz.!
    Yiğit: Geliyorum Tamam.
    Eğitim Yerine Girdiler Yiğit Tabanca Alıp Atış Denemesi Yapıyordu Birden Bir Patlama Duyuldu.

Üssün Duvarları Sarsıldı Askerler Nöbete Geçtiler Hemen
    Gelen Bir Kurttu Kurtlar Kral Seçmedikleri İçin Kafalarına Göre Takılıyorlardı.
    Bir Süre Sonra Bir Sürü Kurt Üssü Bastı Yiğit Eline Silahını Aldı Ve Gördüğü Kurtları Öldürmeye Çalıştı Bir Kurtu Öldürdü Arkasından Gelen Bir Kurt Yiğitin Üstüne Atladı Adriana Bağırıyordu rastgele Ateş Açıyordu Kurt Adam Yiğitin Boynunu Isırıcakken Birden İçi Patladı Evet İçi Patladı İçindeki Bağırsakları Neyi Varsa Yiğitin Üstüne Sıçradı O Yetmiyomuş Gibi Yiğit Üstüne Kustu.

Komutanı Bir Kurt Isırmıştı Ama Isırdığına Pişman Olup Ölmüştü.

Eski Üsslerine Dönmeye Gittiler 10 Yıldır Kullanılmıyordu Bu Üss Vardıklarında Üssü Rezalet Gördüler Heryer Toz Duman Her Yeri Ağlar Sarmıştı Küçük Bi Bölümünüde Olsa Askerler Temizlemişti.

Temizlenen Yoldan Bir Santim Öteye Kaysanız Kolunuz Gıp Gri Olur O Kadar Tozluydu.
    2 Gün Sonra Harabe Yeri Tertemiz Yapmışlardı Wolfteam Üssü Kadar Olmasada Burasıda İyiydi.

Gece Olmuştu Yiğit Yatmaya Gitti Önlem Olarak Adrianayla Aynı Odada Kalıyolardı
    Birden Üssün İçinde Bir Uluma Sesi Duyuldu Bu Komutan Lusiandı Kurt Isırığı Onu Bir Kurda Dönüştürmüştü Yeni Kurtların Yeni Kralı Olmuştu.

Bir Gürledi Işıklar Saçmaya Başladı Bir Çok Arabadan Daha Hızlı Hareket Ediyordu
    Gözleri Işık Saçıyordu Birden Hamadah Göründü Lusianın Önünde Eğildi Sadece O Deildi Eğilen 3000 Kurt Daha Eğilmişti Lusian'ın Önünde Hamadahın Dönüştüğünü Anlamışlardı Ama O Hala İnsan Görünümündeydi Böyle Birşey Mümkünmüydü.
    Lusian Ortadan Kayboldu

Yiğit:5 Gün Önce Mahallemizde Top Oynuyorduk :(
    Adriana:Haklısın Ama Böyle Olmasını Biz İstemedik
    Pedro:Hey Çocuklar Nasılsınız !
    Adriana:Pedrooo Senmisin Pedro Arkadaşımm
    Pedro:Tabiki Benim Akıllı :D
    Adriana:Oh Be Moralim Geri Geldi
    Yiğit: Hamadahı Kaybettik Ama :(
    Pedro: Boşverin Hamadah Artık Onlardan Ve Onlar Bizim Düşmanımız.!
    Buraya Kadar Okuduğunuz İçin Teşekkürler
    Lütfen Yorumlarınızı Ve Düşüncelerinizi Esirgemeyin
    4. Bölüm Burda Bitiyor
    20 Okunmaya Gelince
    5. Bölüm Psikopat Üçlü Gelicek
    İyi Günler

0

25.3.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,
     Klavyenize sağlık yazdıklarınızı kesinlikle 2 kere okuyun ve eksik olup olmadığını ve geçişleri nasıl yaptığınıza bakın. Eğer bunu yaparsanız daha da güzel hikayeler çıkartacağınıza inanıyorum.

0

25.3.2014

Link kopyalandı.