ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

VictoryTv - Victory Klubü -Askeri Üss - 2. Bölüm

• Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

İlk Bölüm Okumayanlar İçin Link: http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/victorytv--victory-klubu--sokak-cocuklari--1-bolum/6c94d9dc-cf11-4808-8f0b-9bb171dfcace
    .................................................................................................................................İlk İlk Bölümde Neler Oldu?: Yiğit, Pedro, Adriana, Hamadah Bir Klüp Kurmuşlardı Klüp Adı Victory Klubüydü Sokak Maçı Yapan Victory 4lüsü 5-2 Yenmişti Yiğit'in Burnu Kırılmıştı Yeni Bir Güne Uyanmak İçin Yatmışlardı ................................................................................................................................... Güneş En Tepedeydi Evi Güneş Aydınlatıyordu.
    Herkez Uyandı Fakat Bir Gariplik Vardı.
    Hamadah Neredeydi ?
    ..............................................................................................................................
    Sabah Olunca Herkez Uyanmıştı Bir Tek Hamadah Yatağında Deildi.
    Pedro, Yiğit, Ve Adriana Kapıya Çıktılar Ve Hamadah'ı Aramak İçin 3 Bir  Yana Ayrıldılar.
    Yiğit:Tamam 3 Yöne Ayrılalım.
    Pedro:Peki Ben Sola Giderim
    Adriana:Ben Meydandan Giderim Meydana Çıkmıştır Belki
    Yiğit:Ben Sağdan Gidiyim Ozaman
    Pedro:Tamam Hadi Arama Operasyonu Başlasın.
    Başlarına Ne Geliceklerinden Haberleri Olmadan Ayrılmışlardı.
    Yiğit 2.500 Kilometre İlerledikten Sonra Hamadah'ı Gördü Yanına Gitti Hamadah Onu Görmedi
    Yiğit: Hamadah Nereye Gidiyorsun Böyle Dur!
    Hamadah: Sende Kimsin Be Sefil Çekil Yolumdan.!
    Deyip Yiğit'i Tuttuğu Gibi Duvar'A Fırlattı.
    Ne Olduğunu Anlamayan Yiğit Koşa Koşa Taksim Meydanına Gitti.
    Gitmez Olaydı.
    Heryer Sararmıştı Tanklar Otobüsler Patlamıştı Yanmıştı
    Yiğit Amal Amal Yürürken Birden Yere Yapıştı Bişey Onu Sürüklüyordu Ne Yapacağını Bilmiyordu 10 Saniye Sonra Delirmiş Bir Kurt Gördü İsmide Buydu Deli Kurt!
    ..............................................................................................................................
    Çaresiz Hareket Etmeden Durdu Ama Sürükleniyordu Kurt Yiğit'i Bir Köşeye Sıkıştırdı Sivri Pençelerini Yiğit'E Saplayacakken Kafası Birden Yiğit'in Önünde Patladı.
    Yiğit Tir Tir Titriyordu Bir El Onu O Sessizlikten Kurtardı.
    Asker: Evlat Koş Helikoptere Atla !
    Yiğit Hem Koşuyor Hem Titriyor Hemde Etrafında Neler Olduğuna Anlam Vermeye Çalışıyordu.
    Yiğit: Neler Oluyor O Kurtda Neydi!
    Asker: Korkma Yolda Anlatırım
    Yiğit: Peki
    Asker Ve Yiğit Helikoptere Bindi Fakat Yiğit Binerken Çok Oyalanmıştı Silah Sesini Duyan Diyer Kurtlar Taksim Meydanına Koştu Neyseki Helikopter Havalanmıştı
    Fakat Yiğit Cüce Bir Kurt'un İniş Takımına Asıldığını Farketti Hemen Askeri Çağırdı
    Yiğit: Lanet Olası Bi Kurt Burda Öldürün Şunu !
    Asker: Tamam Endişelenme
    Asker Belinden Silahını Çıkardı (Zigana) Silah Etkileyiciydi Üstünde Siyah Bi Boya Vardı Asker Tek Vuruşta Cüce Kurdu Öldürmüştü Belkide Yiğit'in Rahat Bir Nefes Aldığı An Cüce Kurt'un Helikopteri Bırakıp Yerde Parçalanmasıydı.
    Yiğit: Hamadah'a Ne Oldu Arkadaşlarım Nasıl!
    Dedi
    Asker: Ne Yani Senin Gibi Yaşıyan Başka İnsanlardamı Var?
    Yiğit: Evet Biz Victory Klubüyüz Benim Yaşlarımda Adriana, Hamadah, Ve Pedro Adında Arkadaşlarımda Var.!
    Asker: Tamam Anlaşıldı Bekle Burda.
    Asker Pilot Bölüğüne Girdi 5 Dakika Sonra Bir Komutan'La Dışarı Çıktı
    Komutan: Evlat Askerim Bana Herşeyi Anlattı Şanslıymışsın Zamanında Yetişmeseydi Şimdi Cehennemi Boylamıştın.
    Yiğit: Anlamadım ?
    Komutan: Neyse Boşver Seni Biriyle Görüştürücem.
    Pilot Kapısı Tekrar Açıldı İçerden Adriana Çıktı
    Adriana: Yiğit Sendemi Burdasın Pedro'yu O Yaratıklar Kaçırdı!
    Yiğit: Tamam Sakin Ol Pedro'yu Bulucaz
    Adriana: Pedro Hamadah'ı Görmüş Yanına Gitmiş Ama Bahama Pedro'yu Hiç Görmeden Yoluna Devam Etmiş Hamadah Kırmızı Bir Işık Saçıyormuş Gözlerinde Pedro Birşey Anlamadan Taksim Meydanına Gitmiş Orda Onla Karşılaştık Bana Bunları Anlattı Sonra Orda Büyük Siyah Bi Kurt Gördük Kocamandı Bi Kükredi Yer Sarsıldı Bembeyaz Oldu Bize Doğru Koşmaya Başladı Pedro'Yu Yakaladı.
    Bende Kaçarken Beni Bu Askerler Gördü Ve Helikoptere Aldılar.
    Yiğit: Peki Ailelerimize Ne Oldu Onlar Yoksa Öldülermi :(
    Helikopter Bir Üsse Vardı Burası Askeri Üss Gerçek Adıyla Wolfteam Üssüydü
    Komutan: Yiğit, Adriana Sizinle Konuşmam Lazım.
    Adriana, Yiğit: Buyrun ?
    Komutan: Kendinizi Korumak İçin Askeri Eğitimlere Girmeniz Lazım.
    Adriana, Yiğit: Peki, Ama Eğitim Derken Nasıl Bi Eğitim
    Komutan: Silah Eğitimi Güç Eğitimi Onun Gibi Şeyler
    Adriana Ve Yiğit 12 Yaşındalardı Komutanı Takip Ederken Bir Odanın Kapısının Camından İçeri Baktı Üniformalarında Yıldızlar Olan Adamlar Gördü.
    Komutan Yiğit'i Yakaladı Ve Yanından Ayrılmaması Gerektiğini Söyledi.
    Yiğit: Tamam Bi Daha Ayrılmam.
    Yiğit Ne Yapıcağını Bilmiyordu.
    Hayatında Görmediği Silahları Nasıl Kurtlara Karşı Kullanabilicekti.?
    Buraya Kadar Okuduğunuz İçin Teşekkürler.
    Lütfen Beğendiyseniz Yorumlarınızı Bırakınız. 3.Bölüm En Yakın Zamanda Gelicek.

0

23.3.2014

Link kopyalandı.