ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Uzas ve AA Gibi Silahlar kaldırılsın!!! Kilitli

• sedir02
    Konu: 8 Yanıt: 33
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Uzun bi Aradan sonra Wolfteama geri döndüm. Geri geldiğimde O kadar Basitleşmişki oyun Pro'luğun Hiçbir önemi kalmamış. herkese bedevadan verilen karakterler silahlar, oyunun iyice zıvanadan çıkmasına neden olmuş. Benim Zamanımda 3 dövme sahibi olan Kraldı. şimdi elini sallasan dövme setli adama deyiyor. bu oyun bu kadar basitleşemez.

Uzas ve AA gibi Saçma silahların kaldırılması gerekiyor. Oyun Yapımcıları Hangi akla hizmet ederek o silahı getirdiler buna hayret ediyorum doğrusu.

Biraz Ağır kelimeler kullanmış olabilirim. Bunun Sebebide Wolfteam gibi güzel bir oyunu bu kadar kötü hale getirmenizdir.

0

18.7.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

ağır kelimeler mi ??? kullandığın kelimeler oyun için baya bi hafif bence .... dediğin gibi oyun iyice zıvanadan çıktı taklalı özeller ( ki maalesef bende de var ) koşuyo geliyo takla atıp seni sereserpe yere serip arkasına bile bakmadan gidiyor şimdi bende de olmasına rağmen adalet mi bu

0

19.7.2013

Link kopyalandı.
  • sedir02
    Konu: 8 Yanıt: 33
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

+++++++++++++++++++++++++++++

0

25.7.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Arkadaş adamlar kurtları neredeyse ölümsüz yaptılar.Tabi bu durumda insan baya kötü duruma düştü.Bunu dengelemek için uzas diye bir silah geldi.Kurtlara karşı insanın biraz savunması olsun diye.Ama millet silahı alıp sürekli insana insan modunda geziyorlar.Kurda girince herkeste karakter dövme koşma vs. adamlar insan formuna dönmüyor ki silahı kullansınlar...

0

25.7.2013

Link kopyalandı.
  • Snika227
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aynen beyler bende uzun bi süreden sonra geri döndüm ve gerçekten hayal kırıklığına uğradım.Özellikle kurt avı modundaki em 32 nedir arkadaş silahın boyundan büyük attığı bomba.Kurtlara tek atıyo uzas ve aaa-12.Ve wolfteam ekibide halaa bunlara çözüm baulamadı.Ya uzas gibi silahların yasaklanması seçeneği olsun yada kaldırın bu silahları.Eskiden taklamı vardı sırtta bi ejder olsa adamlar kral sayardı bizi.

0

5.5.2014

Link kopyalandı.
  • Bırak
    Konu: 1 Yanıt: 3
    25 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Nyxhatası veriyor hiçbir yazı yazmıyo sadece tamam işareti ve nyxlauncher yazıyo tamam tıkladıktan sonrada sol üst köşede mor küçük bir resim çıkıyo acil yardım!!!!!!

1

5.5.2014

Link kopyalandı.
  • Bırak
    Konu: 1 Yanıt: 3
    25 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sa

0

5.5.2014

Link kopyalandı.
  • IBoldGunnerI
    Konu: 20 Yanıt: 92
    80 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Uzas, AAA, Supas gibi silahların ağır silah kategorisine girmesi gerekiyor. Sadece yıkım, işgal, kurt avı gibi oyunlarda kullanılabilecek, isteğe bağlı olarak oda kuran kişi Ağır Silah kutucuğuna tik koyarak silahları etkinleştirecek. Başka çaresi olamaz diye düşünüyorum. Bu saatten sonra kaldırılırsa nasıl bir tartışma çıkar tahmin edemiyorum bile. "Uzas niye kaldırıldı, neden kaldırıldı, bir şey beceremiyorsunuz" gibi konular görmek istemeyiz.

Düzenleme: Şimdi fark ettim konu eskiymiş biraz. Yine de mesajım dursun belki ciddiye alınır.

0

8.5.2014

Link kopyalandı.