ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ulti Çıkmama Nedeni ????

• kralex455
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben dün 550 saldırı sandığındaan hiç ulti çıkaramadım sizin gibi kazıkcı bir oyun daha yok türkiyede wolfteam......

0

7.6.2016

Link kopyalandı.
  • barisc6161
    Konu: 1 Yanıt: 5
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aynen kardeşim bnde bugün yaklaşık 500 tane saldırı sandıgı aldım 1 günlük bile ulti çıkmadı saçma sapan silah koymuşlar yazık walla neden 1+35 yaptıkları anlaşıldı !!

0

8.6.2016

Link kopyalandı.
  • ozkanerkus1
    Konu: 8 Yanıt: 27
    188 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Beyler bunlar çok çakallar.. bakın etkinliğe takla vs. Koymuslar olimpiyat kutusundan taklayi kaldırmışlar platinium ve şans kutusundan 100.000kp 1.000.000 altın falan çıkıyordu onları da kaldırmışlar o taklayida şu an sadece general kutusundan veriyor oda 30 tl kahpeler her gün bi bok yapıyorlar zaten odalar hle dolu oyundan sogudum artık

0

8.6.2016

Link kopyalandı.
  • barisc6161
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

adamlar 1+35 yapıyorlar sandıklarda saldırı sandıgı saçma sapan silh koymuşlar eyw dövme çıkmıyor ama ultide çkmıyor !! görünüş sandıgı ateş barut set çıkıyordu onada ekstra özel eşya paketleri koymuşlar bzm mlletimizde aptal oldgu için 1+35 sandıkta görnce saldırıyorlar snra bnm gibi ulti çıkmıyor falan filan ymn ettim zaten saldırı sandıgı daha almıcam wolfteam kaybeder bn edgl her ay 500 tl nakt çekiyom 10 ayda 5000 tl 1 yılda 6000 tl para veriyom bn kaybetmem !!

0

13.6.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba.

Bu şans işidir , herzaman iyi gelicek diye birşey yok ; Ayrıca akşamları çekmenizi öneririm kutu veya sandıklarınızı iyi ve güzel eşyalar gelebilir.

iyi forumlar.

0

13.6.2016

Link kopyalandı.
  • barisc6161
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeşim şans işide bn içerikleri değişmedende sandık alıyordum illa ulti çıkıyordu şansla alakalı değil içerkle ilgili agzına etmişler sandıklarn

0

14.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    Konu: 2 Yanıt: 20
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyunun tadı kacmadımı herkeste ulti ? böyle silahları piyasadan kaldırmayı taklaları azaltmayı hedefliyorlar.Biraz Geç kaldılar.Bunun 2 yöntemi var ya kutulardan cıkma ihtimali artacak bununla beraber kutu fiyatları artıp 1+* etkinlik sonlanacak.Diger yöntemide Kutudan zor cıkacak ama 1+* etkinligide yüksek tutulacak.Siz kutular cok pahalı diye isyan etmemeniz için joygame bu tedbiri oyuna getirmiştir.İyi Forumlar.

0

14.6.2016

Link kopyalandı.
  • barisc6161
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bnde katılıyorum herkeste ulti filan ama adamın verdiği hediyelere bak

0

15.6.2016

Link kopyalandı.