ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Tüm Önerilerinii Bekliyorum ! [Dal İçeri] Kilitli

• indivual
    Konu: 19 Yanıt: 45
    -50 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Merhaba arkadaşlar ben oyuna yeni başladım ve genellikle kurt işgali, S2 gibi kurtlara karşı insan modları oynuyorum ve normal bir kurttan tek yiyorum. Kurtlardan tek yememek için hangi ekipmanları, kurtlara daha çabuk kafa atmak ve daha çabuk öldürmek için hangi silahları kullanmalıyım kısaca S2 ve Kurt İşgali gibi modlarda neler gerekir lütfen yaın yardımcı olun, teşekkür ederim.

0

7.1.2013

Link kopyalandı.
  • darbuka7
    Konu: 3 Yanıt: 10
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba kardeşim
    Nakitle yapıcaksan :
    lin meiling al full 900 n lik ekipmanlardan al şapkaya can verenden al.İnsan sgli dövme bul (insan sg insan savunma gücüdür ve % 50 daha zor ölürsün)50 tane fln şans kutusu açınca ayrı yetten sana 1 kaç hak daha veriyo onlarda dövme çıkıyo asalet dövmesi sglidir bundan çıkarmalısın. silah olarak yeni çıkan aaa12 uzaktan ateş ediceksen etsr 1 mc ve yine yakından ateş ediceksen elwrici Mc kullan a
    ama diyorsan nakit çekmiyeceğim o zaman 1000 ölmüdrmeye aslan dövmesi veriyorlar yeni çar açtıysan onu alıcıcaksın kırmızaya karakter dizeceksin full 9800 altınlık olarnlardan şimdi silaha geldik c-95 sl ve exk mc ile çok iyi tararsın ama dersenki ben uzaktan oynacağım o zamn esl 8 kullanmanı tavsiye ederim .

0

7.1.2013

Link kopyalandı.
  • OmerD
    Konu: 14 Yanıt: 316
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba kardeşim
    Nakitle yapıcaksan :
    lin meiling al full 900 n lik ekipmanlardan al şapkaya can verenden al.İnsan sgli dövme bul (insan sg insan savunma gücüdür ve % 50 daha zor ölürsün)50 tane fln şans kutusu açınca ayrı yetten sana 1 kaç hak daha veriyo onlarda dövme çıkıyo asalet dövmesi sglidir bundan çıkarmalısın. silah olarak yeni çıkan aaa12 uzaktan ateş ediceksen etsr 1 mc ve yine yakından ateş ediceksen elwrici Mc kullan a
    ama diyorsan nakit çekmiyeceğim o zaman 1000 ölmüdrmeye aslan dövmesi veriyorlar yeni çar açtıysan onu alıcıcaksın kırmızaya karakter dizeceksin full 9800 altınlık olarnlardan şimdi silaha geldik c-95 sl ve exk mc ile çok iyi tararsın ama dersenki ben uzaktan oynacağım o zamn esl 8 kullanmanı tavsiye ederim .

kurt öldürmek için kesinlikle kei 2 t1 px alman gerek al 3 aylık birde tam yükseltme paketi varsa tadından yenmez.tam yükseltme varsa elwrci [size=300]almayın.[/size]

0

7.1.2013

Link kopyalandı.
  • darbuka7
    Konu: 3 Yanıt: 10
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba kardeşim
    Nakitle yapıcaksan :

kurt öldürmek için kesinlikle kei 2 t1 px alman gerek al 3 aylık birde tam yükseltme paketi varsa tadından yenmez.tam yükseltme varsa elwrci [size=300]almayın.[/size]

kardeşim kei 2 t1 px in markette olduğunu bilmiyodum o yüzden ec veya aaa12 dedim.

0

8.1.2013

Link kopyalandı.
  • TUCHDOWN
    Konu: 15 Yanıt: 90
    -23 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bir Set insan sg li dövme ve elverici çakarsın herkese :D

0

9.1.2013

Link kopyalandı.
  • lordl1l3
    Konu: 7 Yanıt: 16
    17 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardesim suan kurtu oldurmenın bır yolu yok kurtlar asırı derecede guclu herkez ozel oldu sana tavsıyem full kurt oyna en ıyısı o

0

10.1.2013

Link kopyalandı.
  • kralmax81
    Konu: 1 Yanıt: 4
    -7 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Mehabalar,

Öncelikle önerim Uyku Modu C haritalarında oynamanız.Kurttan tek yemek istemiyorsanız nakitli karakter ekipmanları ve aldığınız ekipmanlara ait karakteri almanız halinde vuruş etkisi azalıcaktır.

İyi günler,iyi forumlar...

0

10.1.2013

Link kopyalandı.
  • oksanxx
    Konu: 0 Yanıt: 13
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kardesim suan kurtu oldurmenın bır yolu yok kurtlar asırı derecede guclu herkez ozel oldu sana tavsıyem full kurt oyna en ıyısı o

Aynen öyle...Heryer özel heryer kurt setlerin gücüde düştü..Ah eskiler gelmezki bir daha ...Olan olmuş.Burada kapanacak bu wolfteam hikayesi herhalde.

0

10.1.2013

Link kopyalandı.