ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

TCAYT Klanına Alımlar Başlamıştır !

• OG_Azmican
    Konu: 2 Yanıt: 9
    88 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar Yeni Bir Klan Açtım Hepinizi Bekliyorum 1 Kere WS Attık onuda Kazandık...

Oyun İçi Eşyalar KD KArakter Hiç Önemli Değil Pro Kişiler Olsun Yeter + Rütbede Önemli Değil...

Klan İsmi: TCAYT

Klan Kurucusu: BEN

TS Adresimiz: 31.210.33.106:2350 

TS Kurucusu: BEN

Ayrıca Sayfamızıda Beğenirseniz Çok Makbule Geçer :)
                                WolfTeaM Fanta Hediye Kuponu Sayfamız İçin Altaki Linke Tıklayın 

https://www.facebook.com/pages/Wolfteam-Fanta-Hediye-Kuponu/401531659956450

0

5.12.2013

Link kopyalandı.
  • OG_Azmican
    Konu: 2 Yanıt: 9
    88 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

GÜNCELL !

1

7.12.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,
     Forumda OG, TY ve OGY yerine bürünmek ban sebebidir biliyorsunuz değil mi ?

0

7.12.2013

Link kopyalandı.
  • cancanmardin
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Beni al Altın pil Çift MC ec Çift özel VAR

0

11.12.2013

Link kopyalandı.
  • SkAyFaLLCk
    Konu: 1 Yanıt: 5
    70 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

KLANDA PRO İSTİYORSUNUZYA EĞER PRO LAG YANİ HİLECİ İSE BU KLAN TAM BİR EZİK VE TIRSIKTIR FARKLIYSA BİLEMEM

0

15.12.2013

Link kopyalandı.