ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

TC Kimlik NO Onayı Kilitli

• burakdx2
    Konu: 105 Yanıt: 813
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Şimdi Üye Olurken Zaten T.C. Kimlik NO İstiyorsunuz Bunu Zorunlu Yapmak Lazım Çünkü Bu Oyunu Oynaya Kişilerin Birçoğu 8-11 Yaş Aralığı Bunlar Zaten JP Çekmiyor Sadece Her Hafta Başka Çar Açıp Duruyorlar Siteye Bu TC Kimlik NO Onayı Getirerek Oyunun Seviyesini Arttırmak En İyisi Olacaktır Ben Eskiden Hedef 5.000 Olayı Çıkmadan Çok Zevk Alıyordum Öyle ki Gündü 770K Gibi Exp Kastığımı Hatırlıyorum Şimdi 1 Oyun Bile Canımı Sıkıyor Çünkü Bu Yaş Aralığı Sürekli Küfür,Hakaret,Nakit Bebesi,Hediye Bebes,Kampanya Bebesi Kısaca Bebeler :biggrin: Vb. Gibi Şeyler Ederek Oyunun Seviyesini Düşürmeyi Bırak Oyunu SIKICI Bir Hale Getirmiş Oluyor Bu Onayla Tavsiye Edilen Yaş Grubunun Oynayarak Devam Etmesi Çok Daha İyi Bu Sayede Gereksiz Hesap Açılımı Kalkar Zaten Para Kazanmadğınız Hesaplar Bunlar Hem Bug Olayı Birazcık Azalır Oyun Sunucu Bağlantısı Hızlanır

Bu Oyun Giriş Ekranında Yazdığı Gibi 15+ Kişiler Oynamalıdır T.C. Kimlik NO Yaş Belirlemede Kullanılmalı

1

19.9.2013

Link kopyalandı.
  • tluxas2
    Konu: 2 Yanıt: 12
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Tamemen Haklısın ama önerini dikkate alacaklarını hiç sanmıyorum.

0

19.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Forumda bir arkadaşımızın dediği gibi bir saldırı olduğu taktirde TC'lerimiz giderse çok kötü şeyler olabilir. Ama önerinizi gerekli yerlere ileteceğim den emin olabilir misiniz ?

İyi Forumlar.

0

19.9.2013

Link kopyalandı.
  • DJBL3ND
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

peki tc ne işe yarıyor oyunda

0

19.12.2013