ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Tavsiye ve önerinizi belliyorum...

• aktas67aktas67
    Konu: 1 Yanıt: 2
    22 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

uzun süredir f5 sorunu yasıyorum baglantıyı yenilesemde düzelmiyor cok uzun süre oyunda durusam kendiliginden geliyor. onun dısında uzun süredir ne oyunda nede hediye gelen gpleri kulandıgımda gp ilerlemiyor bu bir hatamıdır pcle alakalımıdır ve bir çok kisi bu sorunla karşılasıyor bence bu konu  her wolftem oyuncusu icin yararlı olucaktır konu açan olmus olabilir sürekli takipde değilim kusura bakmayın yogun bir çalışma yürütüyorsunu sizden veya arkaşlardan tavsiye istiyorum iyi çalışmalar...

1
    0

2.6.2018

Link kopyalandı.
  • aktas67aktas67
    Konu: 1 Yanıt: 2
    22 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yanıt atarsanız sevinirim reklamdan başka birşey yok

0

3.6.2018

Link kopyalandı.
  • 1941hayri
    Konu: 0 Yanıt: 3
    19 JFP
    Kazanılan Rozetler

aktas67aktas67 dedi ki;
    uzun süredir f5 sorunu yasıyorum baglantıyı yenilesemde düzelmiyor cok uzun süre oyunda durusam kendiliginden geliyor. onun dısında uzun süredir ne oyunda nede hediye gelen gpleri kulandıgımda gp ilerlemiyor bu bir hatamıdır pcle alakalımıdır ve bir çok kisi bu sorunla karşılasıyor bence bu konu  her wolftem oyuncusu icin yararlı olucaktır konu açan olmus olabilir sürekli takipde değilim kusura bakmayın yogun bir çalışma yürütüyorsunu sizden veya arkaşlardan tavsiye istiyorum iyi çalışmalar...

0

25.4.2019

Link kopyalandı.