ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

tartışılacak bir konu aradığınız tüm cevaplar ... Kilitli

• kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

1. her ne olursa ne amacla dağıtılan hediyeler kaldırılması(oyuna giriş,oyuna başlangıç vs)

2.yapılan bariz saçma kampanyaların yapılmaması (yüzde 70 kp indirimi, yada 1+9+10+23 vb)

3.oyundaki hilelerin kaldırılması yapmaya çalışanların banned atılması (lag, base tarama, her kurdu alabilme ws)

4. destek ekibinin duyarsızlığının giderilmesi (Açılan taleplerin yerine getirilmemesi)

5.oyundaki dengenin bozukluğu(3-4 ay kutlar güçlü oluyor biraz değiştiriyorlar insanlar güçlü oluyor) yani özel eşya paketini gücünün düşürülmesi sg veren dövmenin nadir olması ve 10 sg yeterli olmaması

6.sözde öneri bölümü ( hiç bir önerinin yerine getirilmemesi)

7.oyundaki OG olayı adını çok duydum ama hiç görmedim :)(OG lerin 24 saat oyunda gezmeleri gördükleri an banned atmalarıdır. farklı isimlerde )

8.bütün bunlar uygulanırsa gercekten mükemmel bi wolfteam ortamı yaratılabilir.

9. inş bu öneriler dikkate alınır.

arkadaşalar 1 aydır ful formdayım çok talep ve konu açtım ama baktım herekin derdi farklı bir çoğunu abartmadan burada topladım. bazı arkadaşlar için hediye dağıtım konu yada kampanya olayına karşı çıkacaktır. yinede saygılar. iyi formlar:music:

Merhabalar,

3. öneride lag sorunu var lag internetle alakalı olduğu için bilerek yapılan bir durum değildir.

6. Öneride ise hemen önerileriniz hayata geçmemektedir. Kurul toplandıktan sonra bu kurulda bu öneriler tartışılır. Her gün de kurul toplanmamaktadır.

Önerilerinizi ve şikayetlerinizi gerekli yerlere ileteceğim den emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

peki diğer maddeler ??? sadece 3 ve 6 üğzüeriğnde durmuşsunujz?

Merhabalar,

Diğerleri değiştirilirse güzel olacağını düşünüyorum. Ama giriş ödülü yerine rütbe ödülüne dönüştürülürse güzel olabilir.

İyi Forumlar.

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    Konu: 12 Yanıt: 51
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

1. her ne olursa ne amacla dağıtılan hediyeler kaldırılması(oyuna giriş,oyuna başlangıç vs)

2.yapılan bariz saçma kampanyaların yapılmaması (yüzde 70 kp indirimi, yada 1+9+10+23 vb)

3.oyundaki hilelerin kaldırılması yapmaya çalışanların banned atılması (lag, base tarama, her kurdu alabilme ws)

4. destek ekibinin duyarsızlığının giderilmesi (Açılan taleplerin yerine getirilmemesi)

5.oyundaki dengenin bozukluğu(3-4 ay kutlar güçlü oluyor biraz değiştiriyorlar insanlar güçlü oluyor) yani özel eşya paketini gücünün düşürülmesi sg veren dövmenin nadir olması ve 10 sg yeterli olmaması

6.sözde öneri bölümü ( hiç bir önerinin yerine getirilmemesi)

7.oyundaki OG olayı adını çok duydum ama hiç görmedim :)(OG lerin 24 saat oyunda gezmeleri gördükleri an banned atmalarıdır. farklı isimlerde )

8.bütün bunlar uygulanırsa gercekten mükemmel bi wolfteam ortamı yaratılabilir.

9. inş bu öneriler dikkate alınır.

arkadaşalar 1 aydır ful formdayım çok talep ve konu açtım ama baktım herekin derdi farklı bir çoğunu abartmadan burada topladım. bazı arkadaşlar için hediye dağıtım konu yada kampanya olayına karşı çıkacaktır. yinede saygılar. iyi formlar:music:

Merhabalar,

3. öneride lag sorunu var lag internetle alakalı olduğu için bilerek yapılan bir durum değildir.

6. Öneride ise hemen önerileriniz hayata geçmemektedir. Kurul toplandıktan sonra bu kurulda bu öneriler tartışılır. Her gün de kurul toplanmamaktadır.

Önerilerinizi ve şikayetlerinizi gerekli yerlere ileteceğim den emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

peki diğer maddeler ??? sadece 3 ve 6 üğzüeriğnde durmuşsunujz?

Merhabalar,

Diğerleri değiştirilirse güzel olacağını düşünüyorum. Ama giriş ödülü yerine rütbe ödülüne dönüştürülürse güzel olabilir.

İyi Forumlar.

teşekürler ilginiz için sürekli güncel tutacağım bu konuyu... soryy

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • hsnbrk012345
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

OG_Raunen ÇARIMI ÇALDILAR NE OLURSUN YARDIM ET BELKİ BİLİRLER LazDrakula ADIM NE OLURSUN YARDIM ETTT MSN MİDE UNUTTUM ONDAN

0

7.9.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    Konu: 12 Yanıt: 51
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

güncelldirrr destekleyin wolfteamı hileden kurtarmak için

0

8.9.2013

Link kopyalandı.