ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Taleplere bakılmıyor bir yetkili bakabilir mi ?

• miyavvvvvvvv
    Konu: 6 Yanıt: 27
    135 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

.

1

13.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    Konu: 2 Yanıt: 20
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

:) sosyal hocanız demekki :) Suan oyunun durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun zor zamanlar geciriyor.Sanmıyorum ki taleplere cevap verecekler.Suanda sürmekte olan bir Wolfcity Turnuvası var ve Oyun Görevlilerimiz o turnuva ile ilgilenmektedirler.Oyun Kendi Akışında olup Gelir Getirmektedir.Kısa Bir Aradan Sonra Tekrar Düzene girer merak etmeyin.Ve su Avukat Ve bilisim konusunda :) Kimse size zorla e-postanızla kayıt olun demedi bu birincisi.İkincisi #Üyeliksözleşmesini ve şartlarını okudum ,onaylıyorum. diye bir secenek var kayıt ol tuşuna bastıgınız taktirde tüm haklarınızdan feragat ediyorsunuz.Umarım Birazdaha büyüyünce beni anlayacaksınız. İYİ FORUMLAR

1

14.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Şimdi bir düşünelim siz şartları kuralları kabul etmişsiniz.Kayıt olurken.Peki hesabın gercek sahibi oldugunuzu nasıl kanıtlayabilirsiniz? Üyelik Sözleşmesinde , "Bilgileriniz kesinlikle 3.Taraf kişilerle paylaşılmayacaktır yazıyor." yani kanıtınız yoksa talebinize cevap gelmez.

1

14.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Eger hesap sahibi olsaydınız giridiginiz bilgiler dogru olurdu ve sorunsuz sekilde bilgiler e-postanıza mail olarak gelebilir.Kimse Kimseyi kandırmasın.

0

14.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Konu kilit.

0

14.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

miyavvvvvvvv dedi ki;
    .

Lütfen Dolandırıcılıktan vazgeciniz.Yaptıgınız ortaya cıkınca konuyu ve yorumları siliyorsunuz. Şikayet edildiniz.!

0

15.6.2016

Link kopyalandı.
  • miyavvvvvvvv
    Konu: 6 Yanıt: 27
    135 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ne dolandırcılığı iftirada geldi hakkım haram olsun, senle uğraşmak istemedim e posta bana gelince şifreyi bilmedikten sonra ne yapabilirim. Allah senin belanı versin. Sayın yetkililere bende seni şikayet edicem.

0

15.6.2016

Link kopyalandı.