ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Talepler Kilitli

• fbkorkmaz19
    Konu: 3 Yanıt: 26
    123 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba arkadaşlar ve sayın moderatörlerimiz ben hesabımla ilgili çok büyük bir sıkıntı yaşamaktayım bunun için destek sistemine başvurdum fakat üzülerek söylüyorum 1 haftayı aşkın bir süre geçmesine rağmen cevap yok önemli bir konu olmasa ne sizi rahatsız edicem nede forumu doldurucam. Fakat çok önemli bir konu destek sistemi önceden 1 saat içinde cevap verirken şuan 1 hafta olmasına rağmen cevap yok bildirimimide düzgün bir şekilde gönderdim. Kullanıcı hakları olarak 48 saat deniliyor fakat biz sabrediyoruz ama sabrım tükendi. Şu problemime bir çözüm bulun desteklerr

Saygılarımla

0

3.9.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Hesabın ile ilgili sıkıntıyı buradan yazabilirsen yardımcı olmaya çalışırız.

0

3.9.2014

Link kopyalandı.
  • fbkorkmaz19
    123 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hesabımda e-posta değişikliği yapılmasını istiyorum. Çünkü hesabımın e-posta adresinin biri hackliyor bende hergün güvenliklerle geri alıyorum başka e-posta adresine devretmek istiyorum daha hesabıma yeni 50000 jp yükledim ama vip üye yazmasına rağmen 1 haftada cevap alamadım.

0

3.9.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bütün bilgileri doğru olarak gönderdiysen sabretmelisin. E-posta değişim işlemleri 48 saatte hemen sonuçlanmıyor. Bütün e-posta değişikliği işlemleri uzun sürer. Uzundan kastım 1 ay da olabilir 2 ay da. Eğer bilgilerin eksiksiz ise sıkıntı çıkmadan daha hızlı biçimde e-postan değiştirilir.
    Sabırla beklemelisin :)

0

3.9.2014

Link kopyalandı.
  • fbkorkmaz19
    123 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bilgilerimin hepsi doğru arkadaşımda e-posta değişikliği talebi gönderdi 1 saat içinde halloldu bende gönderdim 1 hafta oldu. Kullanıcı Hakları Sözleşmesine göre 48 saat içinde cevap vermek zorundalar her talebe yoksa ben davacı olup tazminat alabilirim. Benim için tek sıkıntı oyuna girememem çünkü 2 de 1 de şifrem değişiyor. Ben bu oyuna yıllarca emek vermiş biriyim böyle olmamalı. Dikkate alınmalı yazdıklarım sizin yetkiniz varsa söliyim talep numaramı yardımcı olun yada birşeyler yapın.

0

3.9.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Davacı olup olmamak sizin elinizde. 48 saat içerisinde cevap verilme yükümlülüğü olan taleplerin çeşitleri belirlidir.

0

3.9.2014

Link kopyalandı.
  • fbkorkmaz19
    123 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Biraz hızlandırma gibi bir durum yokmu yani çok acil bir konu bu benim için çok önemli

0

3.9.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

İşleminiz en kısa süre içerisinde bitecektir. Birçok talep açmılmış durumda bu konuda. Sırayla işlemler bitiriliyor. Lütfen sabrediniz.

0

3.9.2014

Link kopyalandı.