ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Süper bir hikaye gel bak inanmazsan

• dublehs55
    Konu: 0 Yanıt: 12
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba arkadaşlar ben dublehs55 .Başlıkta söylediğim gibi çok güzel bir hikaye yazdım ama bunu tak diye size vermeyeceğim ilk önce bir kısmını 10 kişi görüntüledikten sonra diğer kısmını vereceğim.Hikaye fazla iyi başlamıyor ama ilerledikçe güzelleşiyor.Başlıyorum:

Tomas labirente girmişti.Ancak buranın neresi olduğunu bilmiyordu.Etrafına bakındı fakat pek birşey göremedi.Ortamı keşfetmek için gezmeye başladı.Bi an gözü yere takıldı.Yerde bi siyahlık vardı oldukçada büyüktü.O arada yukardan bir kurt uluma sesi duyuldu.Yukarı baktı ve oda neydi bu bir gardiyan kurt!Tomas aman tanrım diye bağırdı.Koşmaya başladı.Tomas çok hızlı koşuyordu.Fakat gardiyan ona bir şekilde yetişmişti.Orda bir sniper yeri gördü ve "Buraya girersem belki onu atlatabilirim." diye düşündü içeriye daldı orada bir zaitsev vardı.Fakat ne işe yarayacaktı?Bir sniperle kurtu öldürmek oldukça zordu.Tomas bunları düşünürken gardiyan çoktan onun yanına gelmişti bile.Hemen pencereden atladı.Silahı arkaya çevirmiş rastgele ateş ediyordu.Bir umut...Daha sonra bir buz parçası uçarak Tomas'ın yanına geldi.Tomas bunun ne olduğunu anlamaya çalışırken buz birden patladı ve Tomas'ın üzeri buz tutmuştu.Oldukça yavaşlamıştı.Daha sonra buz kurt bir buz bombası daha atmak için çıktığında Tomas elinde zaitsevi ile kurtu bekliyordu.Kurt çıktığı an kafaya bir mermi ile kurtu öldürdü.Kurtun yanına gitti orada bi SZ-550 GL vardı hemen eline aldı ve gardiyana ateş etmeye başladı.Ancak ölmüyordu Çünkü gardiyan savunmasını açarak geliyordu.Daha sonra yerde ölü buz kurt geldi aklına elinde hala bir adet buz bombası vardı elinden düşmediği için patlamamıştı.Buz Bombasına dokunmadan (kurtun elini bıçağıyla kesip) o şekilde attı.Bombanın yere çarpmasıyla gardiyan buz tuttu.O arada Tomas hemen oradan uzaklaştı.

0

7.4.2013

Link kopyalandı.
  • dublehs55
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Tomas kaçmayı başarmıştı ancak hala labirentte sıkışmış durumdaydı.Ve er yada geç gardiyan onu bulacaktı.Kaçarken önüne bir vahşi kurt çıktı.Tomas kendi kendine "Sanki gardiyan yetmiyor birde bununla uğraşacam" dedi ve kaçmaya devam etti.Onu yakalayamayacağını anlayan vahşi kendini feda etmeye karar verdi.Ve patladı...Ancak Tomas'a mermi işlememişti.Merminin demire çarpması gibi bir ses gelmişti.Tomas bunu hala anlayamıyordu.Ama asıl nedeni Tomas buz kurtun elini keserken kanının bir kısmı Tomas'a fışkırmıştı.Bu kanın içindeki bozuk DNA lar Tomas'ı bir kurta dönüştürmüştü.Ancak normal bir kurt değildi Tomas.İnsandan dönüştüğü için düşünebiliyor ve strateji kurabiliyordu.Tomas ne olduğunu henüz anlamamıştı ama kıyafetinin altına baksa buzu görecekti.Kaçmaya devam etti.Ve karşısına bir buz kurt çıktı ve Tomas'a buz fırlattı Tomas'ın eline denk geldi buz.Ancak patlamamıştı.Tomas bunun nedenini anlayamadı çünkü buz bombaları buz kurt teninden başka bir yere değerse patlıyordu.Buzu gardiyana attı ve buz kurta silahla saldırmaya başladı.Buz kurtu öldürdü fakat gardiyan buzdan kurtulmuş ona doğru geliyordu.Silahını gardiyana doğrulttu.Ateş ediyordu fakat isabet ettiremiyordu.Ellerine baktı ve buzu gördü.Artık anlamıştı buz kurt olmuştu.Gardiyana buz bombası attı ve ona bir kaç kez vurdu.Gardiyanın buzu her çözüldüğünde buz bombası atıyor ve ona vuruyordu.En sonunda gardiyan buz bombasından önce bir defa Tomas'a vurdu.Tomas yaralanmıştı ancak gardiyan ölmüştü.Etrafta gezerken bir kutu gördü üzerinde + simgesi vardı.Kutuda Tendirdiyot ve benzeri şeyler vardı.Hemen kendini tedavi etti.Ancak tendirdiyotun kurtlarda DNA bozulmasına yol açtığını bilmiyordu.Tomas günlerce acı çekti en sonunda acı birden kesildi.Ne olduğunu anlayamıyordu.O arada keşke insan olsaydım diye düşünmeye başladı.Ve ne oldu dersiniz? Tomas insan oldu.Kimse anlayamamıştı.Ama asıl cevap buydu : Tendirdiyot Tomas'ın DNA sını bozmuştu ve Tomas artık DNA sını kontrol edebiliyordu.

********************************************************************************

20 görüntülenmede devamı gelir.

0

7.4.2013

Link kopyalandı.
  • dublehs55
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Daha sonra kapı birden bire belirdi.Nereden çıktığını Tomas anlayamamıştı.Dışarı çıktı.O an bir otobüs yaklaştı içinde Pedro Angeo Chris ve Adriano vardı.Olanları gören ve kendilerine "Kurt Takımı" diyen bu insanlar Tomas'ı görmüşler ve yardım etmek için durmuşlardı.Pedro "Oradan nasıl çıkabildin?" diye sordu.Tomas kendine gelmişti ve "Zor oldu ama sonunda onları öldürmeyi başardım." demiş ve bunun üzerine Pedro sinirlenerek yumruğunu duvara vurmuştu.Tomas bunun nedenini sordu.Pedro hala sinirli olduğundan onun bu sorusuna Angeo yanıt verdi "Orada 75 gardiyan,17 hayalet,9 vahşi,27 güçlü,25 deli,14 buz,16 hayalet iki vardı.Buda bizim eğlencemiz olacaktı." Tomas bunun üzerine "öyleyse şanslısınız ben yanlızca 1 gardiyan,1 buz ve 1 vahşi öldürdüm."dedi.Pedronun siniri geçmişti.Hep beraber içeri girdiler.Pedro "Dikkatli olun hayalet kurt olabilir." dedi.Tomas ise yanlızca dinleniyordu.Dinlenmesi bitince hep beraber labirenti gezmeye başladılar.Tam o anda her yönden gardiyan kurt gelmeye başladı 50 küsür gardiyan onlara doğru geliyordu ve herkesin sırt çantasında 1 c4 vardı Tomas hariç.Tomas büyük bir fedakarlık yaptı c4'ü aldı ne yapacağını henüz kendi bile bilmiyordu.Tek düşüncesi ona yardım edenleri kurtarmaktı.O anda bir kule görmüş ve aklına bir fikir şimşek gibi çakmıştı.Tüm gardiyanları peşine topladı ve bir kuleye girdi.Kulede kendi yukarı tırmandı 1-2 iki metre civarı.Gardiyanlarda peşinden içeri doluştu fakat çok fazla gardiyan vardı ve hareket edecek yer kalmamıştı.Bu yüzden Tomas'a vuramıyorlardı.Zaten Tomas yukarda olduğu için gardiyanların kafasına basarak gezebiliyordu.Daha sonra c4'ü gardiyanların birinin kafasına kurdu 20 saniyeye ayarladı ve kulenin üstteki penceresinden atladı.Kaçmaya başladı ve bağırdı "Yere yatın!" kule paramparça olmuştu ancak gardiyanların hepsi ölmüştü.

30 görüntülenmede devamı gelir

0

8.4.2013

Link kopyalandı.
  • dublehs55
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Tomas nefes nefeseydi.Çok yorulmuştu.Sonuçta 50 küsür gardiyan öldürmüştü haklıydı.orada bir yer bulmuş oturmuş dinleniyordu.Arkasında bir nefes hissetti,çok sıcak ve ıslak bir nefes.Birden bir hayalet kurt pençe salladı ve bir el silah sesi duyuldu.Pedro kurtu vurmuştu,hemde tam kafadan.Tomas "Çok teşekkür ederim.Benim hayatımı kurtardın Pedro." dedi.Pedro "Dostum biraz önce sen hepimizin hayatını kurtardın." Bu konuşmalar yapılırken hayalet kurtlar etraflarını sarmışlardı.Birden bire saldırya geçtiler.Neyseki tüm grup üyelerinde silah vardı.Tüm hayaletleri öldürdüler.Ancak daha sonra hayalet ikiler saldırıya geçti.Fazla zorlanmadan onlarıda öldürdüler.Öldürmeleri kolaydı fakat cephaneleri hızla tükeniyordu.Geriye kalan buz ve zeki kurtlar aynı anda saldırdılar.Ancak buzları Tomas kolaylıkla hakladı.Angeo ise zekilerin hakkından geldi çünkü Angeo çevik ve zeki biriydi,kurt olsa kesinlikle zeki kurta dönüşürdü.Geriye kalan deli kurtlardan birisi Tomas'ı yanına çekti.Ancak Tomas düşündüklerinden çok daha zekiydi.Hemen bıçağını çekti onlara doğru giderken bıçağı sapladı.Tam kalbine.geri kalan deli kurtları takım arkadaşlarıyla beraber öldürdüler.Dinlenmeye fırsat bulamadan vahşiler gelmeye başladı ancak mermileri kalmamıştı.Tomas arkadaşlarına ben 3 dediğimde eğilin dedi.Vahşiler tam patlayacaktı.Tomas " 1-2-3 EĞİLİN!!!" bu strateji işe yaramıştı çünkü kurtların beyni yoktu.Tomas olayda bir gariplik olduğunu sezmişti,ama gariplik neydi? Pedroya sordu "Kaç vahşi vardı burada?" Pedro yanıtladı "9 neden sordunki?" Tomas "Eee 7'si burda 1'ini ben öldürdüm sonuncusu nerede?" Dedi.O an 18 gardiyan ve son kalan vahşi geliyordu.Tomas "Arkadaşlar bana güveniyormusunuz? Öyleyse bana bir kırmızı bomba verin" dedi.Angeo kırmızı bombasını verdi ve Tomas kırmızı bombayı...

40 görüntülenmede devamı gelir

0

8.4.2013

Link kopyalandı.
  • dublehs55
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Angeo kırmızı bombasını verdi ve Tomas kırmızı bombayı gardiyanların tam ortasına attı.Daha sonra vahşi kurtla dalga geçti vahşi kurt patlamak üzereyken vahşi kurtun karnına bıçağını sapladı ve içindeki bombayı aldı,kırmızı bombanın tam ortasına attı.Tüm gardiyanlar öldü.Artık Tomas zekâsıyla takımda ün kazanmıştı.Peki O an adriano neredeydi? Yukardan adrianonun sesi duyuldu;Siz gardiyanlarımdan kurtulmuş olabilirsiniz ama buradan asla çıkamayacaksınız!! Artık onlara bu tuzağı kimin kurduğu belliydi.O an iki ses duyuldu ve iki kapı açıldı.Ve iki sesin ortasından bir ses daha ; Bu kapıların ikiside yalan söyler sizler bir tahmin yapmalısınız.Eğer yanlış tahmin yaparsanız cayır cayır yanacaksız.Kapıların ikiside "Doğru kapı benim" dedi.Şimdi yanmışlardı.Hangisiydi? Pedro ve Chris sağdaki kapıyı seçtiler , Angeo ise soldakini.Tam giderlerken Tomas bağırdı "Durun!" çünkü Tomas cevabı bulmuştu.Her ikiside yanlış cevaptı çünkü asıl kapı bunların tam ortasında gizli bir kapıydı ikisininde söylediği yalansa iki kapıda eleniyordu.Tomas'ın bu tahminini hiç beklemeyen ses şaşırarak nereden bildiğini sordu ve kapıyı açtı hepsi dışarıya çıktılar.Giderken otobüsleri birşeye çarptı ve devrildi.Ne olduğunu anlamaya çalışıyorlardı.Otobüsten indiler ve etrafa bakındılar.iki adet hayalet iki onlara doğru geliyordu.Cephaneleri olmadığı için kaçmaya başladılar bu arada Pedro neredeydi? Kaçarken Chris en önde arkasında Tomas en arkada Angeo vardı.Birden bire Angeo'nun ayağı takıldı ve yere düştü.Tomas hemen ona yardım etmek için geri döndü.Tam elini uzatacakken aklından bir sürü soru geçti.Acaba onu kurtararak doğru şeyimi yapıyordu? Grubun diğer iki üyesi onları satmıştı peki Angeo'nun düşünceleri neydi? Onu kurtarırsa Kendi katilinimi yoksa ömür boyu aşkınımı kurtaracaktı? O arada Angeonun acı çığlığıyla...

50 görüntülenmede devamı gelir

Not:Arkadaşlar hikayeyi sonuna kadar yazdım.Toplam 10 parçadan oluşuyor.Her 10 görüntülenmede 1 parçasını vereceğim.

0

8.4.2013

Link kopyalandı.
  • dublehs55
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

O arada Angeo nun acı çığlığıyla kendine geldi "Tomas lütfen bana yardım et!" Tomas bir an için toparlandı ve Angeo'nun ayağa kalkmasına yardımcı oldu.Ama hayaletler oldukça yaklaşmışlardı.Tomas kafasının üzerinde birşey hissetti yukarıya baktı bu elwerici idi hemen eline aldı o arada hayalet kurtlardan biri Angeo'yu öldürmek amacıyla zıplamış ve vurmaya hazırlanıyordu.Bir kaç mermi attı ve hayaletleri öldürdü.O an Angeo ve Tomas arasında bir yakınlaşma oldu ve öpüştüler.Chris onları kıskandı tabi çünkü chris Angeo'yu seviyordu.Daha sonra Tomas "Sizden ayrılmam gerek ben babamı bulmaya gidiyorum." dedi.Angeo "Sana yardım edebiliriz istersen seninle geliriz değilmi Chris?" Chris tepki vermedi ama Angeo gitmekte ısrarlı gözüküyordu. Ve yola çıktılar.Savaş alanına geldiklerinde Tomas babasından bir mesaj aldı bu mesajda "Oğlum lütfen bana yardım et labirent gibi biryerdeyim." yazıyordu Tomas mesajı okur okumaz geri paien labratuvarına dönmeye karar verdi.Angeo da gelmek istedi ama bunu kabul etmedi Tomas.Yola koyuldu ertesi gün varmıştı oraya fakat orası yıkılmıştı.Nedenini Tomas'ta bilmiyordu.Geri döndü savaş alanına Angeo'yu arayıp nerede olduklarını sordu ve onu bekledikleri yere doğru yola çıktı.Oraya vardığında Angeo'nun ağlamasını gördü ve hemen yanına gitti.Chris ölmüştü.Ama fırsat yoktu bunu beklemeye Angeo'yu ikna etti ve yola çıktılar.Orada birini gördü.Ona sorular sordu Esirler nereye gitti gibisinden ve zeplin ile kalktığını öğrendi.Daha sonra soruşturarak zeplinin SOKAK'a gittiğini öğrendi.Hemen yola çıktılar.Deniz kenarından gidiyorlardı.O arada nereden çıktığı bilinmez bi gardiyan çıktı silahları yoktu.Denize atlamak zorunda kaldılar.Hızlı oldukları ve ikiside özel bir tim'de oldukları için uzun süre durabilirlerdi fakat sonsuza kadar değil.

Pardon beyler bi kaç gündür bilgisayara giremiyorum diğer bölümlerinizi hemen verecem.Bu arada sonra okuyanlar birşey çakmasın.60 görüntülenmede devamı gelir.

0

11.4.2013

Link kopyalandı.
  • dublehs55
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Ve sonunda Tomas'ın nefesi tükendi.Çünkü aceleyle atlamış ve nefes alamamıştı.Angeo onu kurtarmak için ağızındaki nefesi ona vermişti.Bu arada muhteşem bir yol buldular sürekli birbirlerinin nefesini ağızlarda dolaştırıp durdular böylece SOKAK haritasına vardılar ve denizden kıyıya çıktılar.Savaşın ortasında kalmışlardı.İnsanlar ve kurtlar.İnsanlar onları hemen yanlarına aldılar ve neden burada olduklarını sordular.Tomas'ın babasının kaçırıldığını öğrenince bunu kendi leyhlerine kullanmak istediler ve onu kurtların kaçırdığını söylediler.Tomas'a bir silah verdiler ve Tomas'ı kurtların üzerine gönderdiler arkasında Angeo ile birlikte.Zeki kurt onları yanına aldı ve saldırmadı çünkü bunlar yeniydi insanların tarafında değillerse onları kendi tarafına alabilirlerdi.Onları üslerine götürdüler ve orada neden buradasınız gibi sorular sordular.Tomas aynı şekilde babasının kaçırıldığını söyledi.Ve insanların komutanının kurtlar kaçırdı ifadesinide ekledi.Bunun üzerine zeki kurt "Biz böyle birşeyi asla yapmayız insanlar onları kaçırıp hafızalarını yıkıyor ve asker olarak kullanıyorlar." bu Tomas için mantıklı geldi.Ve zeki kurt onlara kurt olma hapı isteyip istemediklerini sordu İkiside kurt olarak işlerimiz daha kolay olur diyerek kabul ettiler.Ama önce sınavı geçmeleri lazımdı.İnsanların ortasına bıraktılar kurtlan onları.Görevleri ise vurabildikleri kadar adam vurmaktı.O an 3 adet bazukacı geldi Tomas Angeo'ya "Sen burada kal bi fikrim var." dedi. Tomas bazukacılara doğru yürüdü çünkü bazukacılara yakın olursa onlara ateş edemezdi onları bi şekilde öldürdü ve geri Angeo'nun yanına döndü.Angeo ölmüştü.Hemen onu kurt üssüne götürdü.Ve zeki kurta "Görevi tamamladım fakat Angeo öldü lütfen yardım edin" dedi
    bunun üzerine zeki kurt...

Beyler 70 de devamı gelir.Size kalmış.

0

11.4.2013

Link kopyalandı.
  • dublehs55
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bunun üzerine zeki kurt "Zafer arkadaşının ölmesine sebep oluyorsa o zafer zafer değildir." dedi.Daha sonra Angeo'yu tedaviye almışlar.Ertesi gün Tomas Angeo'yu görmeye gittiğinde Angeo kan kusuyordu.Angeo yaralı olduğu için onun bir tür zihin testinde olduğunu düşünüyordu Tomas ancak olay hiçte öyle değildi.Zeki kurt Angeo'ya kurt olma hapı içirmişti Angeo zeki ve çevik olduğu için zeki kurta dönüşecek böylece zeki kurtta onunla evlenebilecekti.İleri dönemlerde Angeo iyileşmişti ve Tomas'la birlikte savaşa çıkmışlardı.Geri döndüklerinde Tomas zeki kurtun planını duymuştu o sinirle gardiyan kurta dönüşmüş ( ilk başta DNA sı bozulmuştu hatırlarsanız ) ve zeki kurtun tek hamlede kafasını koparttı zaten savaş sona ermişti.Zeki kurtu deniz kıyısına götürdüler ve denize atarken telefonu yere düştü.O an Tomas'ın aklına bir soru takıldı "Kurt adamların zekası olmaz ve düşünemezler ise bu kurt nasıl o kadar bilgeydi ve neden telefonu var ?" o an telefon çaldı.Bu telefon tüm sorularına yanıt olacaktı.Telefonu açtılar bu adriano idi ve ilk sözleri şöyle oldu "Chirs , ... , Chris , ... , Ordamısın ? hey Chris cevap ver." Tomas dona kalmıştı bunu gerçekten beklemiyordu.Chris en baştan Angeo'yu seviyordu zaten.Savaş bitmişti ve yollarına devam etmeye karar vermişlerdi.Yolları çölden geçiyordu.çölde giderken birden yerde bir hortum oluştu ve onları içine çekti.Buda neydi? Bu ilk kurt kabilelerinin kendini sakladığı yerdi.Orada binlerce kurt vardı.Neyseki yıllardır buradan çıkmadıkları için savaştan haberleri yoktu.Oradan bin güçlükle çıktılar ve hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ettiler.Ancak aç ve susuzluk bir süre sonra onları yendi ve bayıldılar.

80 ' de devamı gelir.

0

11.4.2013

Link kopyalandı.