ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Şu Hilelerden Oyun Oynanmzıyor

• vibrasyon1552
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yani öyle sıkıldıkki şu hilelerden adamlar her istediğini yapıyor ve elimizden hiçbirşey gelmiyor.Yani yazık ya çok sinir bozucu.Benim isteğim hile ile ilgili yeni bir birim açılması.Böyle ss leri gönderebilelim.Bilgilendirirseniz sevinirim.

0

23.9.2016

Link kopyalandı.
  • NexoGT
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kesinlikle kardeşim haklı söylüyorsun elimde 5 tane video var hile olduklarına dair nerden yollanıyor bi bilsem ah joygame oyun yapıyosun sahip cık cs go daki vacban gibi oto tespit bi sistem yap kardeşim adam havada uçuyor ve oto öldürüyor bir şeyi de dügün yapın artık oyun çok iyi ama hileler var kesinlikle hile kabul etmeyecek bir yama yapın yada vac ban gibi joy ban fln yapın ! yeter artık ya !

0

24.9.2016

Link kopyalandı.
  • kemolati
    Konu: 3 Yanıt: 13
    126 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

https://www.change.org/p/joygame-joygame-wolfteam-hilelerini-durdursun?recruiter=598806299&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink imzalayalım ve sesimizi duyuralım !!

0

24.9.2016

Link kopyalandı.
  • toga0123
    Konu: 0 Yanıt: 1
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Farkındamısınız adamlarsın umrunda değil.Ben Lise 4 de bıraktım hileden 4 sene geçti hala hile mevcut . Ve adamlar o kadar par akazanıyor ama bi uzmanla hilesis güncelleme yapamıyorlar çŞaka gibi

0

11.1.2017

Link kopyalandı.
  • kemolati
    Konu: 3 Yanıt: 13
    126 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

adamlar hile yok diye gözümüzü boyuyor neden bu kadar insan haksız kazancın oldugu oyunu oynuyor tek amaçları silah karakter pençe vs. getirmek ve insanların parasını sömürmek

0

29.1.2017

Link kopyalandı.
  • alone323
    Konu: 1 Yanıt: 28
    127 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam Bunun İçin Calısıyor Ancak Kanı Soysuzlar Hile İle Zevk Almaya Calısıp Yenı Hileler Cıkartıyor.

0

2.3.2017

Link kopyalandı.