ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

SONUNDA BIRAKIYORUM ERGEN OYUNUNU

• TheLewMan45
    Konu: 11 Yanıt: 18
    232 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Rütbelerden pek anlamam fakat siyah kartal rütbesinde oyunu bırakıyorum . Hesabımda 1 yıl takla 1 yıl mavi kırmızı özel versiyon var . Haram olsun yatırdığım paralar . Wolfteam turkey'i ilk çıktığı zamandan bu yana oynuyorum . Turkey'den öncede yabancı serverlarda oynuyordum . yaklaşık 6-7 yıllık bir oyuncuyum ve son 3-4 yıldır hilelerle uğraşmadığınız için ve oyuna olan ilgisizliğinizden dolayı oyunu bırakma kararı aldım . Size tavsiyem Zula yöneticileriyle irtibata geçin ve nasıl hilesiz oyun oluyormuş size özel ders versinler . BASİT AMATÖRLER

0

28.7.2016

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Ben de oyunu 2011'den beri oynuyorum ve o zamanlar oyun çok daha güzeldi. Haftada 10 tl çekip buz kurt alan kraldı. Normal Pedro görünce bile korkar kaçardık. s2 yıkımda herkes tıfıldı. Yılbaşında herkese normal 1 günlük Yiğit demir gönderilmişti. Oyuna 2012'de takla çıkınca oyun bozuldu. Geçen sene de forum battı. Bu hileler neden kalkmıyor ben anlamış değilim.

0

28.7.2016

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Aslında hileler kalksa oyun daha güzel olur. Oyuncu sayısı da artar.

0

28.7.2016

Link kopyalandı.
  • TheLewMan45
    Konu: 11 Yanıt: 18
    232 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardeş ben artık bu oyunun ifya olacağını düşünmüyorum . Sanada tavsiyem git Zula oyna tamamen türk oyunu + Steam'a geçiyolar tavsiye ederim . Orda nakitte yatırdım ve girdiğim odalarda zevkimi alıyorum çünki 1 tane bile hile yok çok zevkli

0

28.7.2016

Link kopyalandı.
  • lAlevLeeDans
    Konu: 0 Yanıt: 3
    21 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

abi madem bıraktın hesabını bana hediye eder misin vallahi çok dua ederim numaram 05069632602 ister ara ister mesaj at vermezsende canın sağolsun sonuçta hepimiz kardeşiz

0

29.7.2016

Link kopyalandı.
  • lAlevLeeDans
    Konu: 0 Yanıt: 3
    21 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

lütfen ver kanka hesabını bi iyilik yap 05069632602

0

29.7.2016

Link kopyalandı.