ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

sizlere hile ve oyun içerisinde öneride bulunmak istiyorum....! lütfen okuyun. Kilitli

• CitRoeN-NeMo
    Konu: 1 Yanıt: 2
    25 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

SELAM  1985 DOĞUMLUYUM: Arkadaşlar ben yaklaşık 4veya 5 senedir wolfteam oynuyorum belirli aralıklarla,şu anda bakımdasınız biliyorum.bu oyunda ben speedhack.envanterhack.siyanür. bu tür hileler denedim siyanür hariç kullandım özrünüze dayanarak. çünki şu anda pişmanım keşke saf ve temiz kullansaydım çarımı.şu anda benim kullandığım hiç bi hile yok pc yi komple temizledim hileler hala kalmışmı diye arkadaşımdan teamwiewerden bakıp silmesini istedim saolsun kırmadı baktı hiç bir şey bulamadı.bulsaydık silecektik. BENİM size önerim ve sizden isteğim ki lütfen dinleyin. BAKIM VEYA GÜNCELLEME VEYA ADINA NE DİYOSANIZ BİLMİYORUM.YAPARKEN ŞU HİLELİLERE Bİ UYGULAMA Bİ PROĞRAM V.B. GİBİ Bİ ÇÖZÜM GETİRİRSENİZ OYUN TADINDAN YENMEZ HALE GELECEK. BENCE. ŞU VAR BAZEN HİLELİ GELDİĞİNDE AYNI ODAYA KÜFÜR İSTER İSTEMEZ EDİYORUZ. İNSANA GINA.Bİ BIKKINLIK GELİYO. OYUNU O ANDA BIRAKASIM GELİYO ŞAHSEN. NORMAL Bİ OYUN OYNAYAMIYOZ HİLELİLER YÜZÜNDEN. ŞUNUDA BİLİYORUM.HER ODADA 1 GÖZLEMCİNİZ VAR AMA ŞU ANA KADAR Bİ UYGULAMA YAPILDIĞINI SANMIYORUM.ÇÜNKİ BEN ÇOK KÜFÜR EDER OLDUM SON ZAMANLAR. YAPILSAYDI BANA YAPILIRDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.? OKADAR GÜÇLÜ VE KALİTELİ KLANLARDA BİLE HİLE KULLANIYORLAR. İŞTE BAZILARI:hedefturan1453 - mahserwt BUNLARIN VİDEOLARI DA VAR YOUTUBE'DEN TAKİP EDERSENİZ VE SİZE ATILAN VİDEOLARA ORDANDA GÖREBİLİRSİNİZ HİLELİLERİ. YANİ KISACASI BENCE TEAM WİEWER TARZI Bİ UYGULAMA GETİRİLE BİLİR. BENCE OYUNA VEYA OYUNUN İÇERİSİNE.BENİM TABİRİMCE SENSÖR KOYULA BİLİR açıklaması.(mesela oyuna giren hileyi algılayıp OYUNDANATMA gibi veya BAN yemesi gibi bi uygulama olabilir )Bu dediğime çok uzak deilsiniz bence çünki bir map' a girerken (birçok kişi aynı anda bağlandı)(APEX BAN UYARISI ) diyebiliyosanız çok uzak deilsiniz. yapılabilir.ÇÜNKİ SİZİN SİSTEMİ YANILTAN APEX BANDA OLDUĞU GİBİ.PCLERİNDE HİLE OLMAYIP BAŞKA Bİ PROĞRAM BİLE YÜKLESE,PC LERİNDE BAŞKA Bİ OYUN BİLE YÜKLÜ OLSA, SİZİN SİSTEME HİLE GİBİ ALGILANABİLİYO VE APEX BAN YENİLEBİLİYO.MESELA BENDE HİLE YOKTU VİRÜSLÜ Bİ PROĞRAM YÜKLEMİŞİM BİLMEDEN. 7 GÜN APEX BAN YEDİM.? BUNUN GİBİ Bİ UYGULAMA OLABİLİR...! ARKADAŞALAR BU ARADA O.GLERİNDE HİLE SATTIĞI Bİ OYUN OYNUYORUZ. BELKİ BİLGİNİZ DIŞINDAOLABİLİR AMA CİDDEN ÇOK BIKTIRIYO ARTIK.İLK OYUNA BAŞLADIĞIM ZAMANLAR NE GÜZEL HİLE FİLAN YOKTU TERTEMİZ Bİ OYUNDU ŞİMDİ İSE GELENE GİDENE HİLE YOKSA SERİ WS ATARIZ DEMEKTEN BEN YORULDUM ADAMLAR TERTEMİZ DE OLSA SORUYORUZ.KİMİLERİDE TEMİZ WS OLSUN HİLE FİLAN YOK DİYO OYUNA GİRİYORUZ BASE TARIYO,FİŞ ÇEKİYO,KAFA BUGU YAPIYO,SPEED HACK YAPIYO,SONSUZ MERMİ KULLANIYO,V.B. OLAYLARLA KARŞILAŞIYORUZ. LÜTFEN BUNUN ÖNÜNE GEÇİN ARTIK.BUNDA HARİÇ Bİ ÖNERİ DAHA VE RİCA. BENİM RÜTBEM,SİLAHIM, OYUNA GİRİŞ TARİHİM, FAZLA İKEN BEN OYUN TABİRİ EZİK KALIYORUM. ÇARINI YENİ AÇAN KİŞİ BİLE UZAS SUPAS E.C-SL TARZI SİLAHLAR KULLANIYO OLMASI BİRAZ ABES KAÇIYO BENCE. TAMAM PARA İLE SATIN ALIYOLAR ONA İDDAM YOK AMA BİRAZ SINIRLAMA GETİRİRSENİZ SEVİNİRİM..! BENİM DİYECEKLERİM BUKADAR İLGİNİZE SUNAR VE TEŞEKKÜR EDERİM.

0

16.7.2014

Link kopyalandı.