ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Siz nasıl bir kurumsunuz ? Kilitli

• yer6dunyasi
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Okadar reklam yapıyorsunuz insanları oyuna çağırıyorsunuz. Wolfteam odalarınız hileli kullanıcılardan geçilmiyor. Oyunlar oynanamaz hale geldi artık ben hayatımda bukadar hilenin yapıldığı bir oyun daha görmedim. Adaletsizlik ve vurdumduymazlık bununlada bitmiyor, oyun zevkinden çok parası olanın zevkine döndü iş rica ediyorum birazda bunlara özen gösterin ilgilenin.

0

13.10.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba,
    Hile ile ilgili wolfteam ekibi sürekli çalışmalar yürütmektedir ve yeni yamalar getirmektedir fakat devamlı cıkan hileler yüzünden hilenin önüne tam anlamıyla geçilememektedir.Bu konuda pek fazla endişeniz kalmasın Yarın 14 ekim ve yeni yama gelicek umarız bu hilelere veda ederiz. iyi forumlar dilerim.

1

13.10.2015

Link kopyalandı.
  • raki
    Konu: 4 Yanıt: 13
    391 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yer6dunyasi dedi ki;
    Okadar reklam yapıyorsunuz insanları oyuna çağırıyorsunuz. Wolfteam odalarınız hileli kullanıcılardan geçilmiyor. Oyunlar oynanamaz hale geldi artık ben hayatımda bukadar hilenin yapıldığı bir oyun daha görmedim. Adaletsizlik ve vurdumduymazlık bununlada bitmiyor, oyun zevkinden çok parası olanın zevkine döndü iş rica ediyorum birazda bunlara özen gösterin ilgilenin.  

çok çok haklısın arkadaşım hepimiz bu konudan müzderibiz fakat seninde söylediğin oyunda ilgisizlik hat safhada ilgi alaka nerdeyse koca bir SIFIR oyundaki görevli şahıslar yada oyun kurucuları şuan için sadece seyre bakıyorlar hilenin          nasılsa önüne geçemiyoruz deyip saldılar oyunu o 14 ekimde gelecek yamadan 2 gün sonra hile görücez yine bu zamana kadar gelen her yamadan 4-5 saat sonra gördüğümüz gibi fazla bişey istemiyor oyuncular sadece oyunla ilgilenin yeter senelerdir hile görmekden sıkıldık     oyuncularınıza artık birazda para gücünüzü gösterin de bitirin şu illet hileyi yeterrrrrrrrrrrrrrr  herkez gibi bizimde bir sabrımız var ve o sabır barajları doldurdu çok şey değil sadece oyuna biraz daha ilgi alaka bekliyorum, BEKLİYORUZ SİZDEN...

0

13.10.2015

Link kopyalandı.
  • sessizbateri
    Konu: 0 Yanıt: 106
    486 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar.
    Ekibimiz gece gündüz hilelere çözüm aramaktadır.Yeni yamalar getirmektedir fakat sürekli çıkan yeni hileler yüzünden tam anlamıyla bir çözüm elde edilememektedir.
    Çözüm arayışlarımız devam etmektedir.Lütfen sabredin,sabrınız için teşekkür ederiz.
    İyi Forumlar

0

13.10.2015

Link kopyalandı.