ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Şifre Sıfırlama Mail'i E-Posta Adresinize Gelmiyorsa Kilitli

• 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Şifremi unuttum" bağlantısını kullanmanıza rağmen Microsoft hizmetlerine bağlı outlook, hotmail, windowslive, msn.com, uzantılı e-postalarına mail gelmeyen kullanıcılarımız aşağıdaki adımları izleyerek sorunu çözebilirler.

Microsoft'a bağlı e-postalarda güvenlik filtrelemesine takılan oyuncular doğal olarak Joygame.com'dan gelen e-postaları alamamaktadırlar. 

Aşağıdaki yönergeleri takip ederek, Joygame'den gelen e-posta alımlarını açık hale getirebilirsiniz. 

1- E-postanızın gelen kutusuna tıkladığınızda, sağ üst kısımdaki soru işaretinin yanındaki Seçenekler kısmından/Diğer seçenekler bölümüne tıklayın. 
    2- Güvenli gönderenlere tıklayınız
    3- Karşınıza çıkan alana [email protected] adresini yazın. Ardından listeye ekleye tıklayın. Sağ tarafta [email protected] adresini göreceksiniz. 

İşlemleri tam olarak uyguladıysanız problem ortadan kalkacaktır. Şifre hatırlatma işlemini artık güvenle yapabilirsiniz. 

Şifremi unuttum'a tıklayarak e-postanızı yazıp, şifrenizi e-postanıza gelecek bağlantı üzerinden güncelleyin. 

İyi forumlar dileriz.

0

13.4.2016

Link kopyalandı.