ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Sıfır Ceza etkisi veya Ceza sistemi Kilitli

• ban1515
    Konu: 3 Yanıt: 13
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Hilelere karşı çözüm üretilene kadar sıfır ceza etkisini altın ile satarsanız hiç yoktansa hileli oyunlardan ceza yemeden çıkarız ki istatistiklerimizi etkilemesin.

Diğer yandan oyundan çıkınca kazanma/kaybetme oranını etkilemeyecek düzenleme getirilirse iyi olur.

Son olarak neredeyse her gün etkinlik yapıyorsunuz etkinliklerde sıfır ceza etkisinin konulması bizim için daha iyi olacaktır.

teşekürler.

0

4.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Bu önerinizi gerekli yerlere ileteceğim den emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

0

4.9.2013

Link kopyalandı.
  • jessi15JP
    Konu: 0 Yanıt: 18
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Hilelere karşı çözüm üretilene kadar sıfır ceza etkisini altın ile satarsanız hiç yoktansa hileli oyunlardan ceza yemeden çıkarız ki istatistiklerimizi etkilemesin.

Diğer yandan oyundan çıkınca kazanma/kaybetme oranını etkilemeyecek düzenleme getirilirse iyi olur.

Son olarak neredeyse her gün etkinlik yapıyorsunuz etkinliklerde sıfır ceza etkisinin konulması bizim için daha iyi olacaktır.

teşekürler.

+1 Güzel Fikir.

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bencede fikir güzel.Hatta bununla beraber odadan atma yetkisi de altınla olursa en azından kendi takımımızdaki hileleri atabiliriz...+1

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bencede fikir güzel.Hatta bununla beraber odadan atma yetkisi de altınla olursa en azından kendi takımımızdaki hileleri atabiliriz...+1

nakitle odadan atma aldım kendi takımımdakileri attım ama karşı takıma hileci gelince sap gibi ortada kaldım . çünkü hileci 1 tane değil ki. bu arada nakitle alınanla 10 adam ancak atıyon onuda 1 günde bitirdim . yani senin anlayacağın verdiğimiz paraya yazık . en iyisi sıfır ceza etkisi . HİLECİ GELİNCE ANINDA ODADAN KAÇACAKSIN . başka çare yok

0

16.9.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

nakitle odadan atma aldım kendi takımımdakileri attım ama karşı takıma hileci gelince sap gibi ortada kaldım . çünkü hileci 1 tane değil ki. bu arada nakitle alınanla 10 adam ancak atıyon onuda 1 günde bitirdim . yani senin anlayacağın verdiğimiz paraya yazık . en iyisi sıfır ceza etkisi . HİLECİ GELİNCE ANINDA ODADAN KAÇACAKSIN . başka çare yok

İyi söylüyorsun da neredeyse her odada bir hile denk geliyor.O zaman hiçbir yerde oyun oynayamayacaz. Ne yapalım ölüm oyunu bot kurup mu oynayalım...

0

17.9.2013

Link kopyalandı.
  • naccare
    Konu: 1 Yanıt: 14
    55 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

İyi söylüyorsun da neredeyse her odada bir hile denk geliyor.O zaman hiçbir yerde oyun oynayamayacaz. Ne yapalım ölüm oyunu bot kurup mu oynayalım...

YAKINDA BOTLARDA HİLE YAPARSA ŞAŞMAM . HATTA DÜKKANDA SATILSIN HERKES KULLANSIN ?? ÇÜNKÜ OYUNDA ŞU ANDA KULLANAN SAYISI DÜRÜST OYUNCU SAYISINI GEÇTİ . MAALESEF OYUNUN HALİ BU . OYUNUN TADI KAÇTI DA . NAPARSIN KEÇİBOYNUZU GİBİ İNSANIN AĞZINDA BİR TAT KALIYO KEMİRDİĞİN ODUN SANA KAR KALIYO

0

17.9.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

YAKINDA BOTLARDA HİLE YAPARSA ŞAŞMAM . HATTA DÜKKANDA SATILSIN HERKES KULLANSIN ?? ÇÜNKÜ OYUNDA ŞU ANDA KULLANAN SAYISI DÜRÜST OYUNCU SAYISINI GEÇTİ . MAALESEF OYUNUN HALİ BU . OYUNUN TADI KAÇTI DA . NAPARSIN KEÇİBOYNUZU GİBİ İNSANIN AĞZINDA BİR TAT KALIYO KEMİRDİĞİN ODUN SANA KAR KALIYO

Yakında bu söylediğin de olabilir hiç şaşırmam.Bu arada keçi boynuzu benzetmeni sevdim...

0

18.9.2013

Link kopyalandı.