ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Sebebsiz yere BAN !

• aeyldrmm
    Konu: 3 Yanıt: 6
    48 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

Öncelikle belirtmek isterim ki bu sorunu forumda tek yasayanlardan birisi degilim.
    Bu sorunu benimle aynı sekilde yasamıs magdur arkadaslarımda bulunmakda.
    Hicbir şekilde hile vb. yardımcı programlar kullanmadıgımız halde, Hile ve yardımcı program Ban yeme sebebimiz olan sözde kullandığımız belirtilen, Memoryhackers kullanımından BAN yemiş, oyundan uzaklastırılmış  bulunmakdayız. 
    Biz bu oyuna fazlaca emek vermiş ve bir çok alışveriş yapmış kişileriz hesaplarımıza okadar nakit cekmiş ve emek vermiş iken oyundan sebepsiz yere ban yemek bizleri üzmüş bulunmakda.

Görsel Linki --- https://hizliresim.com/dBn1mV

Gereğinin Yapılmasını arz ediyoruz.
    İyi Günler.

0

11.6.2018

Link kopyalandı.
  • sedaarda19890
    Konu: 0 Yanıt: 5
    15 JFP
    Kazanılan Rozetler

hile içeren yada bir program asla kullanmadım kullanmam da sadece  bu arkadaşımız gıbı memoryhackers bakmak yuzunden ban yedık banımın kaldırılmasını istiyorum :((
    lütfen hesab arkadasımın cok magdur kaldım

0

28.6.2019

Link kopyalandı.
  • nidem2121
    Konu: 3 Yanıt: 8
    54 JFP
    Kazanılan Rozetler

aynı sekil benimde basıma geldi o kadr para yatırtım salam oynuyum diye adım hile cıktı ban yedim durduk yere benşimde basımda var
     kkatarter adı korkusuz2121

0

12.11.2019

Link kopyalandı.
  • nidem2121
    Konu: 3 Yanıt: 8
    54 JFP
    Kazanılan Rozetler

ben hile kulllanmadım ban yedim pro uynuyum diye para yatırarak herseyimi tamamladım  emeklrim bosa gitti salam oynuyum diye korkusuz211 nikim acın sebebsiz yere ban yerim incelemeden banlamayın

0

12.11.2019

Link kopyalandı.
  • ardaejder100
    Konu: 0 Yanıt: 3
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

şu sözde og dedikleri mallar oyundanda hiledende anlamıyolar oyundan hileleri kaldırmak için uğraşmıyolar anca sebepsiz yere milleti banlamayı  sonrada lafa gelince hileleri banladık diyolar  eskiden bu oyun böyle değildi  eskiden neredeyse her kamp doluydu şimdi bir kaç kamp dışında tüm kamplar boş hep bu salak iş bilmez og ler yüzünden millet oyunu bırakıyor   BAN IMI KALDIRIN !!!

ID:ardaejder100

0

1.7.2020

Link kopyalandı.