ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

SEBEBSİZ BAN

• pasa020202
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Kazanılan Rozetler

BEN 15 GÜNLÜK BAN YEDİM RÜTBEMDE DÜŞTÜ YARI YARIYA 10.02.2018 TARİHİNDE ACILACAK DENİLDİ OYUNCU DESTEK BÖLÜMÜNDEN VE GÜN GELDİ 10.02.2018 OLDU OYUNA GİRMEK İSTEDİM GİRMEDEN 2 BAN ATILMIŞ OYUN BANLIDI ZATEN 2 BAN NEDİR YA 3 PARTİ YAZILIM NEDENİ DİYE BAN ATILMIŞ BÖYLE SACMA SAPAN ŞEYLER YAPMAYIN OYUN BANLIDI GİREMİYORUM 2 BAN NE NAKİT YUKLEDİM 50 GÜN BAN BİDAHA YEDİM OYUN BANLI OLDUGU HALDE 30.03.2018 DE ACILACAK ŞİMDİ HAKSIZLIK YAPIYON WOLFTEAM BEN ZATEN İLK BANDA 15 GÜN VE RÜTBE DÜŞUMÜ YASADIM DAHA OYUNA GİRMEDEN BİRDAHA BAN ATILIYOR BEN 2012 DEN İTİBAREN OYUN OYNUYORUM 8 YILIMI VERDİM HİÇYERE KAFADAN BAN ATILIYOR  OKADAR HAKSIZLIGI BİLİYOSANIZ BURDADA BANA HAKSIZLIK YAPILDI BEN 15 GÜN BAN YEMİŞİM TAMAM EYWLLAH  OYUN AÇILMADAN TEKRAR BAN NEDİR BÖYLE  OYUN OLMAZ OLSUN YAZIKLAR OLSUN NE DİYEYİM...

0

11.2.2018

Link kopyalandı.
  • remix5remix4
    Konu: 10 Yanıt: 341
    3056 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,

Destek sistemi ile görüşmek için teamspeak3 giriniz : wtforum.tspeak3.net
    ​iyi forumlar.

0

16.2.2018

Link kopyalandı.
  • ishakozer1132
    Konu: 0 Yanıt: 3
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oyunda otomatik sistem banı olduğu için hesabın tespit için banlanmaktadır Wolfteamci, İyi Oyunlar Dilerim :)

0

10.8.2018

Link kopyalandı.
  • tunahan1108
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

YILLAR SONRA OYUNA GİRDİM TAMAM DEVAM EDECEM DEDİM Bİ BAKTIM 15 GÜNLÜK BAN YEMİŞİM LA GÜLÜYORUM VALLA İNCELENMESİ LAZIM BEN DEİL HİLE KULLANMAK NASIL KULLANILDINI BİLE BİLMEM TEKRARDAN OYUNU BIRAKTIRAN SİSTEM EYW

0

22.11.2019

Link kopyalandı.
  • Wtbabawt0233
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Kazanılan Rozetler

ben 07,12,019 da biri iyi oynadığım için bana küfür etti ve bende bi anlık sinirle ona küfür ettim ve bana 10 günlük ban vermişsiniz bu haksızlıktır ben bu oyunu 6 yıldır oynuyorum lütfen gereğini arz ederim adaletinize güveniyorum oyundaki adım
    bendıroemre0  wolfteama girerkenki adım Wtbabawt0233 dür gerekenin yapılmasını arz ederim lütfen

0

12.12.2019

Link kopyalandı.