ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Sayın Yetkililer Öneri konumu inceler misiniz?

• 97atakan6767
    Konu: 2 Yanıt: 20
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle Merhaban Ben Atakan.Joygame-Woflteam Ailesine katkıda bulunmak için bu konuyu açıyorum.

1-Güçlü Oda yetkilerine Odadan Oylama ile Atama yetkisi verilmeli.Bu sayede İllegal kullanıcıların olmadıgı odaların sayısı artacaktır.Ve güçlü Oda alımları artacaktır.

2-Kişisel görüşüm olarak Kutulardaki gereksiz silah ve Güç eşyaları kaldırılmalıdır.Kutulardaki 1+* Etkinliğinede bir son verilmelidir.(Mesela Kutulardan 2 tane alayım ama 2 tane güzel silah veya güç eşyası çıksın.) 

3-Oyuna Sheriff sistemi eklenmeli.
    Sheriff sistemi: Aylık belirli bir nakitin üstünde alım yapanlar.1 aylıgına sheriff olmaktadır.Sherifflerin yetkileri kısıtlıdır.Yetki olarak Odadan atma, İllegal kullanım bildirimi , ve report sistemi dir. 2 sheriff in report ettigi kullanıcı 24 saat süreyle oyuna girmekten men edilir.Bu sayede İllegal programlar satan kişi,kişiler veya kurumlarla baş edilebilir.
    Yeni yamayla ilgili olarak bu eklentiler olursa oyunun daha eğlenceli ve Legal olarak oynanması muhtemel dir. 

Not:Sayın yöneticiler Merkez adresinizi mail veya özel mesaj olarak atabilirseniz daha birçok projem var Wolfteam'ın daha eglenceli ve güzel olması icin katkıda bulunmak isterim.

İyi forumlar...

0

11.6.2016

Link kopyalandı.
  • cengizo9
    Konu: 1 Yanıt: 8
    34 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Çok iyiymiş parayı verenler hile kullananları odadan atsınlar diğerleri ne yapsın. Onlar zaten para vermiyor boş ver onları demi. İstediği sistemin özellikleride mükemmel ayrıca. Parayı veriyosun şerif oluyosun ondan sonra o hileleri temizliyor. Benim önerim ise şu PARAYI veren değilde bu işten para alan oyun görevlileri her sunucuyu gezsinler odaları incelesinler ve hile kullananlara ıp üzerinden ban atsınlar. Geçici bir çözümdür insanları hileden soğutur. İkincisi ise ve en önemlisi bu hileleri indirip baksın oyun görevlileri hangi açığı kullanıyor bunlar diye bir düşünsün ve engellemeye çalışsın. Şimdi bir oyun görevlisi çıkacak söylemesi kolay yapması zor diyecek bende ona diyicemki o zaman bende hile kullanıyorum bundan sonra ne de olsa ban yemeyeceğim ve hileler hiç bir zaman engellenmeyecek!

0

11.6.2016

Link kopyalandı.
  • cengizo9
    34 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Birde bir sürü projesi varmış diğerleride bunun gibi ise senden iyi oyun görevlisi olur mantığın iyi parayı veren düdüğü çalar!

0

11.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bak dostum bu hileriri Oyun görevlileri temizleyemez.Benim Önerimle bu oyunu kendimiz temizleyecegiz.Oyuna bir çok kişi para yatırıyor.Bu yatıranlar birde oyunu temizlemeye yardım eder.Para vermesende verenler senin icin oyunu daha iyi bir hale getirebilir.Bencil davranıyorsun.

0

11.6.2016

Link kopyalandı.
  • cengizo9
    34 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

:D Hilelerden bıktın anlıyorum bende senin gibiyimde önerin çok absürd hiç düşünebiliyomusun böyle bir şey olacağını. Hem kime güvenipde böyle bir yetki veriyosun bak oyuncuların çoğu hile kullanıyor. Ayrıca oyun görevlileri temizleyemiyecekse bunları, engelleyemeyecekse hileleri Wolfteam Türkiye'nin kapanma vaktide gelmiştir.

0

11.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sen oyuna 300 lirasını basan birine güvenemeyeceksen zaten kapatmalısın oynamamalısın :) bu hileleri ancak biz temizleyebiliriz.Oyunun kapanma konusuna gelince herkes okadar para yatırmıs emek harcamıs bir iki tane 10 yaşındaki çocuk hack kullanıyor diye oyunu kimse kapatmaz.Joygamenin bu hileleri programlayanları bulup savcılıga sikayet etmesi gerekir.Adam Hack satışında resmi bayiyiz diyor :) gerisini sen düşün.Bir yaptırım olmadıkça kimse geri adım atmaz.

0

12.6.2016

Link kopyalandı.
  • cengizo9
    34 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben başka bir konuyla karıştırdım bunu diğer konumda sunucuların kapatılması ve hile denen illetin tamamıyla engellenene kadar açılmasından bahsetmiştim ki bu durumda kimsenin item sürelerine bir şey olmaz. Ayrıca bir olay daha var bazı forumlarda Woflteam Türkiye'nin versiyon olarak Wolfteam İnternational serverinin çok gerisinde olduğu ve bu yüzden Türkiye versiyonunda hilelerin bir engel ile karşılaşmadığı hakkında. Hileler yüzünden tamamıyla kapatma olayına gelirsek Joygame'nin oyun kapatma hakkında tecrübeleri var S2 oyunu mesela :) Ki zaten hilelerin önüne geçilemezse -ben 1 ay önce döndüm bir ay sonra hileler halen devam ederse oyunu bırakmayı düşünüyorum- önce oyunu hilesiz oynayanlar bırakacak ve Wolfteam'ın yeni yamasının adı Wolfteam: Hileler Kapışıyor olacak sonra milletde hile kullandığı için para vermeyince önce nakit satışı durdurulacak sonra 90 gün içerisinde ki bu süre hediyelerin silinmesi ve envanterdeki çoğu itemin süresinin bitmesine tekabül eder oyun kapatılacak :) Alın size kıyamet seneryosu ama dediğim gibi 1 ay gibi bir süre zarfında halen böyle devam ederse Wolfteam benim için biter. Neden 1 ay diyosan onu bende bilmiyorum :) Ayrıcada bu konular hakkında herhangi bir açıklanma yapılmamasıda çok sinirimi bozuyor sanki oyunda hiç hile kullanan yokmuş gibi etkinlikler bilmem OG öldür koru fln. onlarla uğraşacağınıza oyunda odaları inceleyin hileleri engelleyin bir şeyler yapın ki bizde tavrınızı anlayalım Wolfteam ekibi!

0

12.6.2016

Link kopyalandı.
  • 97atakan6767
    83 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

benimde sinirime gidiyor ama aklıma takılmıyorda degil.Simdi Wolfcity Antalya turnuvası oldu be mübarek insanlar Siz turnuvada bizzat yüz yüze geliyorsunuz Oyun görevlileri ile bir taneside cıkıp demiyorki oyunun bu hali ne niye birşey yapılmıyor.Hepsi Turnuvayı ben kazancam abi takla hediye edermisin gibi cocukca muhabbetler yapıyordur.

0

13.6.2016

Link kopyalandı.