ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Sayin OGY Kamus1 Destek ve teknik ekip Yardim etmiyor. Kilitli

• suselozgur
    Konu: 2 Yanıt: 10
    203 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayin ogy Kamus1 1 aydir sorunum cözülmedi neden? Oyuna girebiliyorum kampalar giremiyorum sadece bu carimda sorun oluyor ayni bilgisayardan baska her carla rahatca girebiliyorum, teknik ve destek ekibi yardim etmiyor gibi taleplerime bakmiyorlar bile 1 haftadir , ben 1 aydir carimda buluna esyalar ve hediye kutusundaki esyalarim cöpe gideyor hergün kullanmdan, sucum ne benim varsa banlasinlarda anlayim fakat hic bir sucum yok ve sucsuz yere kampa girisim engelleniyor bu zamana yazilan ve sizin yazdiklarinizi 1 aydir yaptim bence anlamsiz sadece asil carim sorun oluyor digerlerinde olmuyor, türkiyedeki arkadaslarimda benim carla kampa giremiyor neden, kasitli engellememi var siz ne yapayim, destek ve teknik ekip yardim etmiyor. Siz ne yapardiniz yerimde olsaniz? Cocukta yasta degilim iki tane oglum var ve yasimi yazmiyorum 35 yas üstüyüm, rica etsem siz ilgilenebilirmisiniz?

0

11.7.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Destek sistemine ne zaman mesaj attın? Eğer yeni attıysan sana geri dönerler.

0

11.7.2014

Link kopyalandı.
  • suselozgur
    203 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

basliga özellikle ogy kamus yazdim baskalari yorum yapmasin diye  ogy kamus biliyor konu hakkinda bazi seyleri lütfen sadece ogy kamus ilgilensin olurmu?

0

11.7.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Destek sistemine detaylı olarak lütfen talep açınız.

0

16.7.2014

Link kopyalandı.
  • suselozgur
    203 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayin Ogy Kamus1 ben 1 aydir, destek ve teknik ekibe tam ayrinltili ve videolu bilgilendirme yaptim ve sorun üzerinde calisiyorlarmis fakat sorun,  tam 3 hafta oldu hic birsey degismedigi gibi bilgi bile verlimiyor gecen hafta yazdiklarima bakilmadi bile,Kimse ilgilenmiyor daha ne yapayim türkiyede degilmiki istanbuldaki, kadiköydeki merkeze sahsen basvurayim, siz ilgilemezmisiniz bilgisayarinizdan sisteme bakarak? id : suselozgur

0

16.7.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Talep numarasını iletir misiniz ?

0

17.7.2014

Link kopyalandı.
  • suselozgur
    203 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayin ogy kamus1 talep nuamrasi:#1158512   , Gecen hafta öneri icin kurumsal bölümüne talep acmistim bugün cevap geldi, bu bilgi mesaji  yazilmis:Merhaba suselozgur Sorunun çözümü için yapımcı firmaya gerekli raporlamalar yapılmış, dönüş beklemekteyiz. Bu süreçte doğan kayıplarınızın telafisi için gerekli tüm çabayı göstereceğiz. Bu aksilikten dolayı özür diler, sabrınız için teşekkür ederiz. JoyGame Destek Ekibi  Talep numarasi:#1165234

0

17.7.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu geri dönüş geldiyse tamamdır. Telafi edileceği söylenmiş lütfen bu süreçten sonra sabırla bekleyiniz.

0

18.7.2014

Link kopyalandı.