ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Sayın OG'ler Bizde GP İstiyoruz.

• wolfaskeri985
    Konu: 4 Yanıt: 5
    85 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

5 Yıldır Wolfteam oyuncusuyum. 80.000 üzeri öldürmem var ama başkalarına 5.000.000 GP hediye veriliyor. Bizede aynı hediyenin verilmesi istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
    Oyuncu : vBLoodDaggeR

0

5.9.2016

Link kopyalandı.
  • forod789
    Konu: 3 Yanıt: 131
    537 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyunda Herkese Eşit Hediyeler Verilmektedir. Etkinlikleri Takip Ediniz .

0

26.11.2016

Link kopyalandı.
  • salihcem123
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kerkeze her gün 1 milyon gp veriliiyor olması lazım bana hergün geliyor

0

27.11.2016

Link kopyalandı.
  • SpeacTersMin
    Konu: 4 Yanıt: 8
    82 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hesabınız şu tarihe kadar yasaklanmıştır: 5.1.2017 , 16 : 22 Yasaklanma sebebim 
    3. parti Program Nedeniyle

nabıyonuz kardeşim siz herkese ban atıyonuz klanımda 3 parti programı kullanan yok
    insan gibi banımı kaldırın ya

klanın ismini siz bulursunuz onlara sorgu cekin bakın hic 3 parti programı kullanan olmucak
    bu nedir ya her seferinde ban yiyom hack kullanmadıgım halde ban yedim yeter arkadaş ya
    sucsuz yere ban atıyonuz insanlara o kadar para yatırdık hepsi ziyanmı olcak ya
    bu kadar yazdıgım yeter heralde lütfen ya

hatta size hile kullanan kişilerin fotograflarını gönderiyom bakın diye ama siz kime ban atıyonuzya bare sucsuz yere ban atıyonuz 1 kerede affedin ya nerden biliyonuzki hile kullandıgımı ya kim atıyo bu vidyolar ya lütfen söleyin bi kerede insanlık yapın ya

bunları okuyunda konuşun lütfen

he bide klan arkadaşlarımızla normal vs atıyoz

0

7.12.2016

Link kopyalandı.
  • SpeacTersMin
    Konu: 4 Yanıt: 8
    82 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hesabınız şu tarihe kadar yasaklanmıştır: 5.1.2017 , 16 : 22 Yasaklanma sebebim 
    3. parti Program Nedeniyle

nabıyonuz kardeşim siz herkese ban atıyonuz klanımda 3 parti programı kullanan yok
    insan gibi banımı kaldırın ya

klanın ismini siz bulursunuz onlara sorgu cekin bakın hic 3 parti programı kullanan olmucak
    bu nedir ya her seferinde ban yiyom hack kullanmadıgım halde ban yedim yeter arkadaş ya
    sucsuz yere ban atıyonuz insanlara o kadar para yatırdık hepsi ziyanmı olcak ya
    bu kadar yazdıgım yeter heralde lütfen ya

hatta size hile kullanan kişilerin fotograflarını gönderiyom bakın diye ama siz kime ban atıyonuzya bare sucsuz yere ban atıyonuz 1 kerede affedin ya nerden biliyonuzki hile kullandıgımı ya kim atıyo bu vidyolar ya lütfen söleyin bi kerede insanlık yapın ya

bunları okuyunda konuşun lütfen

he bide klan arkadaşlarımızla normal vs atıyoz

0

7.12.2016

Link kopyalandı.