ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

SAÇMALIK.!

• heavenevil9
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bu oyunun özellikle Türkiye'de kemik bir kitlesi var, yaklaşık 4 yıl önceki hesabıma tekrar girdiğimde hayretler içerisine düştüm. Oyun Görevlisine özel dövmeler mi dersin özel silahlar mı dersin bir sürü. Tabii ki özel şeyler olacak tabii ki de güçlü şeyler olacak ancak bu kadarıda saçmalık. Kurt insan moduna giremez olduk. Bu oyun her zaman "parayı veren düdüğü çalar" modundaydı ancak ben bu kadarını beklemiyordum, oyuna oyuncu çekmek için yapılması gereken bir aktiviteyi (OG DÖVMESİ) sizler resmen oyuna entegre etmişsiniz. Oyuna para yatırmayanın yatıranı en azından öldürmesi gerekiyor. Ancak burada bırakın öldürmeyi daha göremeden ölüyoruz, buna bir çözüm bulmazsanız dolu olan 2 sunucunuzuda kaybedeceksiniz. Ve son olarak S A Ç M A L I K!

0

25.2.2021

Link kopyalandı.
  • tarkinng
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oyunun pay2win olmasını yeni yeni kabullenmişken birde og saçmalığı çıktı.
    oyundan bir eşyanın silinmesini istemiyoruz sadece bu eşya oyundaki en güçlü şey ise daha NADİR daha ULAŞILAMAZ yapılması gerek.
    Bu oyunun og dövmesi gibi saçmalıkları olmadan önce oynadığımda gerçekten zevk alıyordum.
    Og dovmesi muhabbeti çıktığından beri oyuncular şikayetçi.
    bu dövmeyi para yatırıp alan kişilerin kurtları oyunun en HIZLI en GÜÇLÜ kurtuna dönüşüyor.
    İnternet kafalerde yıllarca oynanmış ve sevilmiş bir oyun olan wolfteamın bu kötü oyun politikasına gerçekten üzülüyorum.
    Steame wolfteam geldi ve türkiye desteklenmiyor.
    burda oynayamadığım oyunu steamden oynamak isteyince izin verilmiyor.
    umarım yetkililerden biri bu yazımı görüp geri dönüş sağlar.
    böyle bir oyun hala oynanabilir duruma getirtilebilir.

0

10.4.2021

Link kopyalandı.