ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

S31 Hatası Kilitli

• sevvalberat
    Konu: 1 Yanıt: 9
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

[size=200]Anlaşılan th sizde bişey yapamayacaksınız. ID istedeniz verdim ama hiç bir şekilde irtibata geçmediniz. Nasıl bir mantık ve anlayışla oyuncuları dinliyorsunuz ,?[/size]

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • sevvalberat
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

[size=200][/size]3 ay oldu halen yetkili biri yardım edemedi . yaklaşık 20 gün önce destek sistemi yenilendi belirtilen ibare S31 hatası veya diger konular için en geç 48 saat içinde geri dönüş yapılacagı fakat anlamadıgım 48 saat size göre nasıl işliyor 10 gün oldu . forumda moderatore yazıyorum THY yazdım diyor cevap verilmedi henüz diyor. Bakın arkadaşlar wolfteam türkiyenin 1 numarası diyor ve ardından ekliyorsunuz bu bir tesadüf degildir diye. yazdıgnız 1 numara olayını layıkıyla yerinde ibraz edemiyorsunuz. ben veya başkası her kim olursa olsun bizler sanal alemde online oyun oynayan bireyleriz . Sizler bizlerin sayesinde bu sektorde hizmet veren kuruluşlarsınız. Ancak bir oyuncu olarak açtıgım hesabımın bir hile hakaret veya oyun dışı kural ihlali olmadan belirli bir süre oyuna giriş saglanmadıgından hesabın kapatılmasınıda Türkiyenin 1 NUMARALI oyununda gördüm. Oyuncu kurallar çerçevesinde oyununu iştirak eder kural dışı hatası olmadan böyle bir nedenle hesabın kapatılması tamamen mantık dışı bir durumdur. THY diye adlandırılan kişiden ricam artık bu sorunun çözülmesi verdigimiz emek zaman ve harcanan paraların sonu bu olmamalı. 48 saat diyorsanız 48 olayını saglamanız gerekmektedir. bizleri yeteri kadar oyalamadınızmı ? Wolfteam yönetimini göreve çagırıyorum lütfen .

ID verir misiniz?

2 gün oldu ID istediniz verdim ama hiçbir şekilde neden olumlu veya olumsuz bir cevabınız halen tarafıma gönderilmedi ?

0

3.8.2013

Link kopyalandı.
  • sevvalberat
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

[size=100]BRAVO SÜPERSİNİZ WOLFTEAM TH , OG VE BÜTÜN YÖNETİMİ OYUNCUSUNU OYALAMADA ORDAN ORAYA YÖNELTEREK DALGA GEÇMEDE GERÇEKTEN TESADÜF DEGİL TÜRKİYENİN 1NUMARALI OYUNU BRAVO BRAVO[/size]

0

3.8.2013

Link kopyalandı.
  • democ23
    Konu: 0 Yanıt: 13
    -93 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Allaha şükür bende öyle bir hata yok ama oyalama konusuna çok şahit oldum destek sistemine robotlar bakıyor mesajlar otodan gonderılıyor ben suana kadar hıcbır sıkayetımın cevaplandıgını gormedım ucan adamın ss sını attık lag dedıler base tarıyo dedık pro dur dedıler yanı wolfteam artık ilgilenme vakti!!

0

3.8.2013

Link kopyalandı.
  • fatalturk23
    Konu: 0 Yanıt: 2
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Saçmalık tamamen saçmalık adamlar hilenin dibine vurur wolfteam ekibi yatışda . Hesabım nasıl olurda bir süre girmedim diye engellenir. hangi çagda yaşıyorsunuz. TH nerdesin ID istedin sustun görevini yapamıyorsan git kardeşim adam gibi biri gelsin bu kadar oyuncu magdur olmasın. sizmi türkiyenin 1 numralı oyunusunuz. aslında evet 1 numaralı oyalayan ilgisiz yönetime sahip oyunsunuz. adam akıllı biri artık yeter desin bu duruma . TH burdan yazar ID verirmisiniz ID verilir ses yok. Mod burdan yazar sorunuz nedir kısa özet yardımcı olayım . sorunu yazarız destek sistemi oraya yaz der . Malmıyım ben yazmasını bilmiyorummu yazdımki cevap gelmediki burdan yazıyorum. Bu oynda TH bile yazdıgının cevabını almasına ragmen veremiyor ilgisiz sorumsuz davranıyorsa bu oyun çoktan acizleşmiştir. TH oyunun gözetimi sorumlulugu sendedir. TH oyuncu olarak yazdıgımı okuyum ID istiyorsan olumlu olumsuz bana dönmek zorundasın. Bu lanet joy game direk yazışma adresini biri bana verebilirmi . TH , OG , MOD çözüm bulamadıgını şirketin sahipleri belki bulur. TH SUSMAAAAAAAAAA

0

3.8.2013

Link kopyalandı.