ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

S31 Hatası Kilitli

• sevvalberat
    Konu: 1 Yanıt: 9
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

[size=200][/size]3 ay oldu halen yetkili biri yardım edemedi . yaklaşık 20 gün önce destek sistemi yenilendi belirtilen ibare S31 hatası veya diger konular için en geç 48 saat içinde geri dönüş yapılacagı fakat anlamadıgım 48 saat size göre nasıl işliyor 10 gün oldu . forumda moderatore yazıyorum THY yazdım diyor cevap verilmedi henüz diyor. Bakın arkadaşlar wolfteam türkiyenin 1 numarası diyor ve ardından ekliyorsunuz bu bir tesadüf degildir diye. yazdıgnız 1 numara olayını layıkıyla yerinde ibraz edemiyorsunuz. ben veya başkası her kim olursa olsun bizler sanal alemde online oyun oynayan bireyleriz . Sizler bizlerin sayesinde bu sektorde hizmet veren kuruluşlarsınız. Ancak bir oyuncu olarak açtıgım hesabımın bir hile hakaret veya oyun dışı kural ihlali olmadan belirli bir süre oyuna giriş saglanmadıgından hesabın kapatılmasınıda Türkiyenin 1 NUMARALI oyununda gördüm. Oyuncu kurallar çerçevesinde oyununu iştirak eder kural dışı hatası olmadan böyle bir nedenle hesabın kapatılması tamamen mantık dışı bir durumdur. THY diye adlandırılan kişiden ricam artık bu sorunun çözülmesi verdigimiz emek zaman ve harcanan paraların sonu bu olmamalı. 48 saat diyorsanız 48 olayını saglamanız gerekmektedir. bizleri yeteri kadar oyalamadınızmı ? Wolfteam yönetimini göreve çagırıyorum lütfen .

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • fatalturk23
    Konu: 0 Yanıt: 2
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bu kapatılan hesabım foruma girebiliyorum ama oyuna giremiyorum mantıksızlıga bakarmısnız. Yönetimi göreve davet ediyorum.

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • khakan619
    Konu: 32 Yanıt: 116
    -24 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu kapatılan hesabım foruma girebiliyorum ama oyuna giremiyorum mantıksızlıga bakarmısnız. Yönetimi göreve davet ediyorum.

Merhabalar

Sorununuzu kısa ve öz anlatırsanız size yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi forumlar.

0

1.8.2013

Link kopyalandı.
  • sevvalberat
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Sorunum S31 hatası oyuna ara verdigimden girmedigim hesabımın kural dışı bir sorunu olmamasına ragmen kapatılması. Destek sistemine defalarca bildirmem ragmen sorunuma ne bir ilgi nede yakınlık gösterilmedi. fatalturk23 ID olan hesabıma giremiyorum S31 hatası alıyorum. Hesabımdaki nakitlerim aynı zamanda harcadıgım zaman emek ve oyun üzerinde aldıgım JP olayının tamamen boşa gitmesi. Bu konuda artık yeterince oyalandıgımı düşünüyorum. Hesabımın aktifleştirilmesini istiyorum

0

1.8.2013

Link kopyalandı.
  • khakan619
    Konu: 32 Yanıt: 116
    -24 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar

S31 Hatasıyla karşılaşan oyuncularımız!

Konuyla ilgili en kısa sürede ilgilenebilmemiz için lütfen http://tinyurl.com/mqmy342 adresinde yer alan formu doldurarak bilgilerinizi tarafımıza iletiniz.
    Formda verdiğiniz bilgiler incelendikten sonra konu hakkında gerekli işlemler gerçekleştirilecektir.

İyi forumlar.

0

1.8.2013

Link kopyalandı.
  • sevvalberat
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Kaç defa daha doldurucam sisteminize bakarsanız 10 unun üstünde gönderimim var ezbere konu açmıyorum canım yandı olan bu 3 aydır ugraşıyorum her desafında şurdan yazın şu formu doldurun diyorsunuz wolfteamda bütün yoldan hesabımla ilgili ulaşdım sizlere

0

1.8.2013

Link kopyalandı.
  • sevvalberat
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Sizide sustunuz ? Wolfteam kurumu bu kadar basit bir kurum olamaz lütfen artık biri biz oyuncularına sahip çıkabilirmi ?

0

1.8.2013

Link kopyalandı.
  • Tigrito
    Konu: 36 Yanıt: 54
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

[size=200][/size]3 ay oldu halen yetkili biri yardım edemedi . yaklaşık 20 gün önce destek sistemi yenilendi belirtilen ibare S31 hatası veya diger konular için en geç 48 saat içinde geri dönüş yapılacagı fakat anlamadıgım 48 saat size göre nasıl işliyor 10 gün oldu . forumda moderatore yazıyorum THY yazdım diyor cevap verilmedi henüz diyor. Bakın arkadaşlar wolfteam türkiyenin 1 numarası diyor ve ardından ekliyorsunuz bu bir tesadüf degildir diye. yazdıgnız 1 numara olayını layıkıyla yerinde ibraz edemiyorsunuz. ben veya başkası her kim olursa olsun bizler sanal alemde online oyun oynayan bireyleriz . Sizler bizlerin sayesinde bu sektorde hizmet veren kuruluşlarsınız. Ancak bir oyuncu olarak açtıgım hesabımın bir hile hakaret veya oyun dışı kural ihlali olmadan belirli bir süre oyuna giriş saglanmadıgından hesabın kapatılmasınıda Türkiyenin 1 NUMARALI oyununda gördüm. Oyuncu kurallar çerçevesinde oyununu iştirak eder kural dışı hatası olmadan böyle bir nedenle hesabın kapatılması tamamen mantık dışı bir durumdur. THY diye adlandırılan kişiden ricam artık bu sorunun çözülmesi verdigimiz emek zaman ve harcanan paraların sonu bu olmamalı. 48 saat diyorsanız 48 olayını saglamanız gerekmektedir. bizleri yeteri kadar oyalamadınızmı ? Wolfteam yönetimini göreve çagırıyorum lütfen .

ID verir misiniz?

0

1.8.2013

Link kopyalandı.