ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

rütbeler ve uçuk olmayan hediyeler mutlaka bakın Kilitli

• GentleSpy
    Konu: 1 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

merhaba arkadaşlar ve oyun görevlileri,

şu sıralar oyuna başlangıç etkkinlikleri 60 gün falan filan bir şeyler biliyorsunuz kullanılmayan veya yeni hesap açanlara hediye verildi. Bu da herkesi yeni hesap açmaya teşvik etti veya kullanmadıkları hesaplarına yönlendirdi iyi güzel belki oyuncu kaznmıştır joygame ancak birazda eski oyunculara hediye verilmeli rütbe etkinligi yapılıyor ancak şöle söleyeyim astsubay rütbesine var mesela şuanda galiba 4 gün süre var dimi 2 rütbe var benim gelmeme ancak okul dershane günde 100dk(oynama olarak) - 2 saat gireibliyorum oyuna şöle bir şey olsa kalıcı olarak kill event gibi çok yüksek ödüller degil ama tabiki rütbeye göre deişir ama mesela

Acemi Astsubay olana

Karanlık pençe 3 gün
    pedro gomes 3 gün
    ilk yardım paketi 40 veya 25 adet
    o iğne ismini hatırlayamadım 40veya 25 adet (oyun görevlileri hangisini uygun görürse 25/40)

Acemi binbaşı olana

kızıl pençe 3 gün
    Hamadah 5 gün,
    hamadah özel eşya paketi 5
    ilk yardım paketi 50 adet
    iğne 50 adet

Acemi Yarbay olana

kızıl pençe 5 gün

lin meiling özel 7 gün
    ilk yardım paketi 75 adet
    iğne 75 adet
    elwrci F.E 3 gün

Acemi Albay olana

kızıl pençe 10 gün
    Pedro gomes özel 7 gün
    Angela mao özel 7 gün
    ilk yardım paketi 100 adet
    iğne 100 adet
    elwrci L.E 5 gün,

Tuğgeneral olana

30 gün pedro gomes
    pedro gomes özel esya paketi 15 gün
    kızıl pençe 10 gün
    ilk yardım paketi 125 adet
    iğne 125 adet
    elwrci sl 10 gün

gibi

benim rütbem çok yüksek degil daha yani direk kendim için degil tüm oyuncular ve joygame için böle bir şey oldugu bildirilirse belli bir amaç olacağı için online saatin daha artacağını oyuncuların memnuniyetinin artacağını düşünüyorum çünkü insan amaç olursa o yolda koşar amaçsız ise koşmaz önüne ulaşması gereken bir şey koymalısnnz neyse tabiki og ler bu hediyeler rütbelerde degişiklik yapabilir benimki sadece bir öneriydi bu gibi demek istedim

böle bir şey gelirse oyuncuların mutlu olacagını düşünüyorum
    birde ayarlı bir şekilde yazmaya çalıştım yani heryerde hediyeli insanlar düzenin bozulacağı bir hediye koymamaya çalıştım zaten o rütbeler arasında dağ gibi gp farkı var 10 gün 5 gü hediyenin göz çıkaracagını düşünmüyorum yüksek rütbeli arkadaşlar oyundan bezmiş durumda (yani genel)

Oyun içi isim: GentleSpy

iyi wolfteamler:)

0

24.5.2013

Link kopyalandı.