ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

rütbe düşüşü

• GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

ZalimKralWT123 dedi ki;
    Kardeşim attığın link sorunlu ben yukarda talep kodlarımı verdim ordada anlattım 3 yıldız skorum iyi olduğu için adamlar beni odadan hile mi ne diye oylamaya sundu odada ne olup bittiğini anlamadan atıldım.Olay bundan ibaret taleplerdede yazıyo zaten 15 gün ban yedim bide haksız yere 15 gün ban haksız yere hadi onu geçtim rütbem neden düştü lütfen taleplerı kontrol edin bu kadar kısacık bi olay yüzünden hakkımı yemeyin teşekkür ediyorum.Banımı açmanızı rica ediyorum.Yardım edeceğinizi sanıyorum çünkü o rütbeye gelmek için çok emeklerim var.

" Ben hile kullanmıyorum ki " Söylemini gerçekleştiren kullanıcılarımıza neden ceza verildi işte sebepleri;
    1. ODA/EŞYA SATIŞI, ODA MEŞGUL ETME, KURAL DIŞI ODA ADI
    2. KÜFÜR, HAKARET,REKLAM
    3. OYUN TEKNOLOJİSİNE MÜDAHALE (HİLE, 3.PARTİ PROGRAM)
    4. OYUN HATALARINI SUİSTİMAL VE HAKSIZ KAZANÇ
    5. FARKLI KİMLİĞE BÜRÜNME
      A)Çağırma Adına Eklenmesi
      B) Belirsiz İsimler
    6. TEHDİT, ŞANTAJ, İLLEGAL İÇERİKLİ YAZIŞMALAR
    7. DİNİ SİYASI VE ETNİK İÇERİKLİ YAZIŞMALAR
    8. ETKİNLİKLER
      A) Etkinlik Odasına Benzeri İsim
    9. HESAP PAYLAŞIMI

​Bazı banlanan kullanıcılara hile kullandığı için ceza verilmedi, oyun işleyişini bozdukları için verildi.Kimseye suçsuz yere ceza işlemi uygulanmadı. "Kanıt görmek istiyorum" diyen arkadaşlara da Joygame Kullanıcı Sözleşmelerini okumasını tavsiye ederim.

iyi forumlar.

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • bedeLLL
    Konu: 4 Yanıt: 7
    76 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sen şuan bi yöneticisin demi admin sen nıye ıkı kelıme agzına almış gidiyon ben kuralları az cok okudum onu gec şuan da ben sana anlatıyorum sen anlamıyon ben diyom ki oyun sırasında oyun dahil her şey kapandı ve 2 dk sonra tekrar yukleyıp girdiğimde 5 seviye rütbem düştü tam mı bunu anladınız iyi  ve ben her hangi bi ceza bana tabil tutulmadım bunu anladınız mı iyi bende sordum uc dort kışıye sistem hatası yanı oyun hatası oluşmuş yetkililere de bildirip bu konuyu tekrar ele alsın ve ve biz okadar da  kücülmedik yalan söylecek kadar illegal kanunsuz kural dışı  işler yapmadık kullanmadık  size verilen görevleri daha iyi bi şekilde bize yardımcı olacak şekilde konuşup yazarsanız biz de siz de çok menmun olacaz ama anlaşılan size verilen görevi kendinizce sul istimal ediyorsunuz bilginize şikayet ve savunma dilekcelerimizi ner ve nasıl yazacaz bunun hakkında da bi bilgi verirse niz az bi çok yardımcı olacak sınız saol tşkler

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    Konu: 1 Yanıt: 20
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Çarımda zaten sessizlik vardı bu yukardakılerden yazan yazmayan hiçbirşeyi yapmadım kuralları biliyoruz 5-6 yıldır oyuncuyuz baya klana gittik oyunda Admin kadar birçok bilgimiz var ama ban haksız yere ben yukardakileri kesinlikle yapmadım talep açtım sıra 199 olan bi çarı çok kolay harcadınız  düzeltinizmi diye heran her saat taleplerimi kontrol ediyorum cevap gelmiyor siz bi süreci hızlandırsaydınız çarımın geçmişine baksaydınız böyle birşey zaten mümkün değil anlarsınız.Rütbemi sıramı gp mi düzeltirsiniz.Zaten çarımın ban sebebi Haksız kazanç çarım full time clan vsde bakın geçmisine ZORYANIMDAN bu çok ilginç bi olay oldu aldı başını gitti.

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

bedeLLL dedi ki;
    sen şuan bi yöneticisin demi admin sen nıye ıkı kelıme agzına almış gidiyon ben kuralları az cok okudum onu gec şuan da ben sana anlatıyorum sen anlamıyon ben diyom ki oyun sırasında oyun dahil her şey kapandı ve 2 dk sonra tekrar yukleyıp girdiğimde 5 seviye rütbem düştü tam mı bunu anladınız iyi  ve ben her hangi bi ceza bana tabil tutulmadım bunu anladınız mı iyi bende sordum uc dort kışıye sistem hatası yanı oyun hatası oluşmuş yetkililere de bildirip bu konuyu tekrar ele alsın ve ve biz okadar da  kücülmedik yalan söylecek kadar illegal kanunsuz kural dışı  işler yapmadık kullanmadık  size verilen görevleri daha iyi bi şekilde bize yardımcı olacak şekilde konuşup yazarsanız biz de siz de çok menmun olacaz ama anlaşılan size verilen görevi kendinizce sul istimal ediyorsunuz bilginize şikayet ve savunma dilekcelerimizi ner ve nasıl yazacaz bunun hakkında da bi bilgi verirse niz az bi çok yardımcı olacak sınız saol tşkler

Merhabalar,

Bana herkes diyebilir ben hile kullanmadım , ben illegal kasılmadım ? ve benzeri lafları oyundada forumdada çok duymuş insanım emin olun bundan.Bu arada sistemimizde hiçbir problem yok sıkıntı olsaydı çoktan çözülmüştü bundanda emin olabilirsiniz.Bize verilen görevleri biz eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.Bundan sonraki süreçte kuralları ihlal etmesseniz sevinirim.

Konu tartışmaya kapatılmıştır.Lütfen aynı konuyu tekrar açmayınız aksi halde uzaklaştırma cezası alacaksınız.

Wolfteam Ekibi.
    iyi forumlar dilerim.

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • bedeLLL
    76 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

1 dk admin sadece son bişey daha sorcam sen kendinden ve beni bu duruma koyan şahıs dan emin olarak konuşarak söylüyon bende kendim den emin olarak konuşdum ve hallenden eminim hakkım helal değildir sen ve senın gibi yöneticilere ve bana  kurallar da gösterirmisin hangi kuralda uzaklaştırma veya ban atmadan bi sefer de 5 rütbe aşağıya ceke biliyor bi o kuralın linki ni bana göstererek atarmısın ve bana bu ceza yı görüp attıgına dahil benım de size her hangi bi şüphem olmaksızın bana o delili de atarmısın rütbemin düşürülmesini hak eden kanıtı  senden son ve tek ricam bun dan sonra da konu kapalıcaktır

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • bedeLLL
    76 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bedeLLL dedi ki;
    1 dk admin sadece son bişey daha sorcam sen kendinden ve beni bu duruma koyan şahıs dan emin olarak konuşarak söylüyon bende kendim den emin olarak konuşdum ve hallenden eminim hakkım helal değildir sen ve senın gibi yöneticilere ve bana  kurallar da gösterirmisin hangi kuralda uzaklaştırma veya ban atmadan bi sefer de 5 rütbe aşağıya ceke biliyor bi o kuralın linki ni bana göstererek atarmısın ve bana bu ceza yı görüp attıgına dahil benım de size her hangi bi şüphem olmaksızın bana o delili de atarmısın rütbemin düşürülmesini hak eden kanıtı  senden son ve tek ricam bun dan sonra da konu kapalıcaktır

0

4.8.2016

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    Konu: 1 Yanıt: 20
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayın Galedrial Sanırım benim atıldığım odanın resmi oylama gözkmüyor fakat bundan sonra adamlar beni oylamayla odadan attıl illegal diye banladınız buyrun linki http://i.hizliresim.com/1d1PEj.jpg farkındaysanız adamlar alttan yemin ediyorlar bana iftira atıyorlar diger takım arkadaşı aynı zamanda karşı takımın bir oyuncusunun arkadaşı herhalde ondan dolayı beni odadan atarken haksız diye oyluyorlar ve 2gün sonra çarım banlanıp rütbesi düşüyor bu durumdan benim çarım haksız banlanıyor yeterince açık herhalde ?? uğraş sonucu buldum ssi o zamandan sonrada çarım 3 yıldız olmuştu isterseniz onun rütbemin ssini de atablirim  http://i.hizliresim.com/WYB28Q.jpg. 152 milyonkenki ssi var fakat çarım 156 milyon küsür bişeydi ban yedi.76 milyon oldu geçmişten herşeyi bulablirsiniz  ama alın size kanıt %50 gpsi düştü suanki gpsinin iki katı oluyo o zman herhalde alın size kanıt. cevap bekliyorum.

0

4.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

ZalimKralWT123 dedi ki;
    Sayın Galedrial Sanırım benim atıldığım odanın resmi oylama gözkmüyor fakat bundan sonra adamlar beni oylamayla odadan attıl illegal diye banladınız buyrun linki http://i.hizliresim.com/1d1PEj.jpg farkındaysanız adamlar alttan yemin ediyorlar bana iftira atıyorlar diger takım arkadaşı aynı zamanda karşı takımın bir oyuncusunun arkadaşı herhalde ondan dolayı beni odadan atarken haksız diye oyluyorlar ve 2gün sonra çarım banlanıp rütbesi düşüyor bu durumdan benim çarım haksız banlanıyor yeterince açık herhalde ?? uğraş sonucu buldum ssi o zamandan sonrada çarım 3 yıldız olmuştu isterseniz onun rütbemin ssini de atablirim  http://i.hizliresim.com/WYB28Q.jpg. 152 milyonkenki ssi var fakat çarım 156 milyon küsür bişeydi ban yedi.76 milyon oldu geçmişten herşeyi bulablirsiniz  ama alın size kanıt %50 gpsi düştü suanki gpsinin iki katı oluyo o zman herhalde alın size kanıt. cevap bekliyorum.

Merhaba,

Sorununuzu isterseniz teamspeak3 serverimizde konuşabiliriz ne dersiniz?
    iyi forumlar.

0

4.8.2016

Link kopyalandı.