ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

rütbe düşüşü

• bedeLLL
    Konu: 4 Yanıt: 7
    76 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kolay gelsin ben bünyamin öztürk wolfteam 65 gündür oynuyorum anlıyamadım bi konuyu sizlere danışmak istedim inş yardımcı ola bilirsiniz şimdi benim rütbe görevli yarbay dan acemi albaya gecmeme ramak kala bi oyun oynadığım sırada oyunda anlam veremedim atmadı yetmedi komple kapanış yaptı oyunu tekrar yukleyıp girdimde hediyeler in gitmesi yetmeyip görevli yarbay dan görevli binbaşı ya düştüm sordum bi kacına oyun hatası dedi bu oluşan oyun hatası sonucu geri düzltilmezmi eskii rütbeme yani acemi albay de geri dönüşü olmazmı kesinlikle yasa dışı kurallar dışı illegal kasmadım oynarken durduk yere aah uygunsuz eşya deyip beni oyundan atıp duruyordu ona da bi anlam veremedim normal her gün oynumu oynar cıkarım neden böle olu sebeb ney bi türlü anlam veremedim bu sorunun giderilmesi için size yetkılılere bırakıyorum ve ayrı ca her hangi oyunda bi ceza almadım yemedim banda yemedim bunu belirteyim bilginize tşkler oyun içerisinde ki karakterim ZaRaRiSTaR geriyini yapacanızdan eminm ve hiç koşkum yok kolay gelsin şimdiden tşkler

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    Konu: 1 Yanıt: 20
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

KArdeşim benimde 3 yıldız aynen haksız yere rütbe düştü 15 gün  banladılar beni odadan hile diye oylayıp attılar diye ban attılar anlatamıyorum çarımın banını kaldırmıyrlar..
    #JG00042408

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba.

Öncelikle size son uyarım birdaha aynı konuyu tekrar açmayınız.Bu sefer uzaklaştırma cezası alacaksınız.Son kez söylüyorum bana herkes söyleyebilir ben hile kullanmıyorum , ben illegal kasmıyorum ve benzeri şeyler diyebilir.Benim buna inanmamı istiyorsanız ekran görüntüsü veya video göstermeniz zaten şarttır.Hiçbir görevli yetkili hatta oyun görevlisi bile sebebsiz yere oyuncuları banlamaz veya rütbesini düşürmez daha fazla bilgi istiyorsanız wolfteam ceza sisteminizi okumanızı öneririm.Oyun kurallarını ihlal eden herkes cezalandırılmaktadır.Lütfen tekrar aynı konuyu açmayınız.

iyi forumlar.
    Wolfteam Ekibi.

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

GaIedriaI dedi ki;
    Merhaba.

Öncelikle size son uyarım birdaha aynı konuyu tekrar açmayınız.Bu sefer uzaklaştırma cezası alacaksınız.Son kez söylüyorum bana herkes söyleyebilir ben hile kullanmıyorum , ben illegal kasmıyorum ve benzeri şeyler diyebilir.Benim buna inanmamı istiyorsanız ekran görüntüsü veya video göstermeniz zaten şarttır.Hiçbir görevli yetkili hatta oyun görevlisi bile sebebsiz yere oyuncuları banlamaz veya rütbesini düşürmez daha fazla bilgi istiyorsanız wolfteam ceza sisteminizi okumanızı öneririm.Oyun kurallarını ihlal eden herkes cezalandırılmaktadır.Lütfen tekrar aynı konuyu açmayınız.

iyi forumlar.
    Wolfteam Ekibi.
    Kusura bakmayında beni banlanma sebebim adamlar beni hile diye oyladı odadan attılar sizde bundan ban atıp rütbemi düşürdünüz ben illegal kasmadığımı iddaa ediyorum bana kanıt gösterin 8-10 gündür boşuna banlıyım ben. Savunmam budur banlanma sebebimi gözden geçirin lütfen.

#JG00042408

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

ZalimKralWT123 dedi ki;
    GaIedriaI dedi ki;
    Merhaba.

iyi forumlar.
    Wolfteam Ekibi.
    Kusura bakmayında beni banlanma sebebim adamlar beni hile diye oyladı odadan attılar sizde bundan ban atıp rütbemi düşürdünüz ben illegal kasmadığımı iddaa ediyorum bana kanıt gösterin 8-10 gündür boşuna banlıyım ben.  

#JG00042408

Merhaba,

Öncelikle forumda yetkili kişiler hariçi renkli yazmak yasaktır.Birdaha renkli yazarsanız uzaklaştırma cezası alacaksınız.Sorunuzun cevabınıza gelirsek eğer mümkün bir olumlu yanıt istiyorsanız destek sistemine savunmanızı yazabilirsiniz.Burdan sizlere erişim sağlamam mümkün deyil.Destek sisteminde yetkili görevli kişiler yardımcı olacaklardır.Ayrıca kimse kimseyi durup dururken oylama yapmaz odadan eğer bir kanıtınız varsa destek ekibine yollayabilirsiniz.Hiçbir görevli kanıt görmeden zaten ceza vermiyor bilginize.

iyi forumlar.

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Savunma formunun linki atarsanız benim çarımın sırası 199du acilen doldurmak istiyorum kusura bakmayın renklı yazı için alıntı yaptım ondan oldu.Çok sinirlendim çünkü 3 yıldız sıra 199 du sıra 76 m gorevlı albaya düştüm.
    Ayırca bbelirtmek istediğiniz talep iste buyrun talep çoktan açtım .
    #JG00041762

#JG00043556

.#JG00042408

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Talebinizi açtıysanız tek yapmanız gereken beklemektir.en geç 4 iş günü içerisinde cevap gelir.Destek ekibi çok yoğun çalışıyor bu sıralar kusura bakmayın.2 kere talep açmamaya özen gösteriniz.

Wolfteam Ekibi.
    iyi forumlar.

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardeşim attığın link sorunlu ben yukarda talep kodlarımı verdim ordada anlattım 3 yıldız skorum iyi olduğu için adamlar beni odadan hile mi ne diye oylamaya sundu odada ne olup bittiğini anlamadan atıldım.Olay bundan ibaret taleplerdede yazıyo zaten 15 gün ban yedim bide haksız yere 15 gün ban haksız yere hadi onu geçtim rütbem neden düştü lütfen taleplerı kontrol edin bu kadar kısacık bi olay yüzünden hakkımı yemeyin teşekkür ediyorum.Banımı açmanızı rica ediyorum.Yardım edeceğinizi sanıyorum çünkü o rütbeye gelmek için çok emeklerim var.Siz destek sistemine kadar ban açılcak cünkü 10 günde bir cevap geliyor banım açılcak bu defa rütbe ne olacak ?

0

3.8.2016

Link kopyalandı.