ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Rapçı Pedro Bölüm 3

• ThEArOund67tane8
    Konu: 94 Yanıt: 528
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bunu gören pedro dalmak için tam zaman der ve deaglesini çıkarır eğer yanlış vurursa herşey mahvolacaktır o sırada arkasına baktığında haberciler gelmektedir hemen silahını cebine sokup telefonundan birşeyler yapıyormuş gibi görünmeye başlar Reinhard röportaj vermeye başlar Pedronun kafasında ampul yanar ve Koşarak oraya atlar ve Rap söylemeye başlar:Yeah yeah yeah baby baby Ben Pedro Yeah yeah yeah cebimde tabanca yüzümde karizma yeah yeah yeah Reinhard Pedro'ya yumruk atar ve bunu gören gazeteciler Reinhard'ı protesto etmeye başlar Reinhard hemen kaçar Pedroda onu kovalamaya başlar Pedro artistik hareketler yapıp kendini kahraman gibi göstermeye çalışırken Kafasını demire çarpıp yere düşer Christopher Kovalamay devam eder ve tam Reinhard'ın yanına geldiğinde Reinhard gaz çıkartır Christopher kokudan zehirlenip bayılır ve Reinhard kaçar Pedro Buna çok üzülür ve Ağlamaya başlar o sırada Ayak izlerini takip edebileceklerini düşünür ve bu fikri Christopher'e söyler Ayak izlerini takip etmeye başlarlar Yolda giderken önlerinde büyük bir patlama olur ve ortaya Hırsız Deli Kurt ve Yardımcısı Çılgın Kurt atlar Pedro:Siz diğer hikayede değilmiydiniz olm Hırsız Deli Kurt:Bu hikayedeyiz artık Christopher:Sizi yakalayacaktım birden yok olmuştunuz demek bu hikayeye uçmuşunuz Pedro:Neyse Yakalayalım Reinhard'ı Christopher:Tamam hadi ayak izlerini takip etmeye başlarlar o sırada Reinhard geri geri gitmektedir Önüne Pedro ve Ekibi çıkınca hemen onlara ateş etmeye başlar Hırsız Deli Kurt Kolundan yaralanır ve Reinhard tekrar kaçar Pedro:Ambulans çağırın ambulans! Christopher:Çöldeyiz olm ne diyon! Pedro:Gelsinler be yaralandı bu deli kurt Hırsız Deli Kurt:Ahhh Deli deme olm bana! Pedro:Olm ismini değişik koysaydı nüfus memuru banane ya hadi çağırın şu ambulansı Christopher:Tamam çağırdım Pedro:İyi bekleyelim 5 Dakika sonra ambulans gelir kapı açıldığında Herkesin ağzı açık kalır Ambulans'ın içinden çıkan kişi
    3.BÖLÜM SONU

0

26.1.2013

Link kopyalandı.
  • ThEArOund67tane8
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Yorum gelmezse 4.gölüm gelmeyecek

0

27.1.2013

Link kopyalandı.
  • ThEArOund67tane8
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

İlgi görmediği için hikaye devam etmeyecek birdaha başlamayacaktır.
    Konuyu kilitleyin

0

1.2.2013

Link kopyalandı.
  • EgeEgeEgess
    Konu: 0 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

4.bölüm gelsin

0

21.6.2013

Link kopyalandı.