ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

rain of death

• prokingprinc
    Konu: 7 Yanıt: 10
    103 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ceyhun cihan ve serkan covolt köprüsüne geldiler.konuşuyorlardı
              cihan:''şansımız varken vazgeçelim deneyin yan etkileri var''
               serkan:''seni lanet korkak bu deney başarılı olursa insanlar yenilmez olucak hasta olmucak çok güçlü olacak yaşam süreleri uzayacak''
                 ceyhun:''serkan haklı biz bu deneyde başarılı olursak sen yalında kahveni yudumluyor olursun''
                cihan:'öyle olsun'' dedi ve manzarayı izlemeye koyuldu.

3 saat sonra
    YER:los angelos
    saat:08.00
           ceyhun ve serkan epoxin denen bir maddeyle karışımı tamamladı cihan ise anti phenomenon maddesini hazırladı karışıma kattı.oradaki fareye, maymuna ve kurta azar azar enjekte edilmiştir

YER:los angelos
          saat:9:59

'ceyhun yardım et serkan ölüyor.boşver onu biz hayatımızı kurtaralım hadi koş koş.'ceyhun ve cihan kaçar.serkan ölür.çünkü enjekte edilmiş her hayvan devasa büyüklüğe ve güce ulaşmış onları durdurmaya çalışan serkanı öldürmüşlerdir.los angelostan türkiyeye kaçarlar.ama virüs hızla yayılır.bunu bilmezler.önce amerika kıtası sonra avrupa ve asya kıtası devasa büyüklükteki kurtlara dönüşmüştür.cihan:''ben demiştim allah kahretsin ben demiştim'
      CEYHUN''sakin ol fazla ağlama' CİHAN''şimdi napacaz?' CEYHUN:'kaçıcaz.antartikaya çünkü virüs soğukta ilerleyemez.
    CİHAN:nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ama başka şansıımz yok.bende 190$var sende ne kadar? bende de 445$ kaçmalıyız çabuk toparlan.

saat:23:45
    yer istanbul

ceyhun ve caner uçağa binerler o gün afrika kıtasına da virüs yayılır sağ kalanların hepsine antartikaya kaçılması sölenir uçak bileti bulmak neredeyse imkansızdır.ama bilinmeyen bir şey vardır.kurtların bazıları alev bazıları buz soyundandır.yani buz soyundakiler antartikaya girebilir.

1 gün sonra
    saat:16:10
    yer:antartika kıtası
    aynı zamanda o kıtaya ünlü savaşçılar pedro,christoper,reinhard,hamadah,marien ve lin meiling de gider
    ellerinde son model silahlar vardır.son dakikaya kadar kurtlarla savaşmışlar adrianayı kaybedince antartikaya kaçmışlardır. biraz zaman sonra antartika dışındaki bütün kıtalarda insan denen varlık kalmaz herkes kurttur.antartikadaki insanlar birleşir ve ordu kurarlar ordu 170 kişidir.kurtlar ise 60 milyon

kurtlar acıkmaya başlar ortalıkta insan yoktur.buz soylu kurtlar insan kokusunun olduğu yere gider ve antartika kıtasına ulaşır neyseki oraya girer girmez marien tarafından öldürülür.
      christoper:eyvah yerimizi çözdüler artık hepsi gelir.
      pedro:iyide hani buraya gelemiyorlardı ?    reinhard:araştırmalarıma göre 60 milyon kurtun yarısı buz soylu yarısı alev buz soylular gelebilir ama ateş soylular gelemez.
      tam o anda bir sürü kurt uluması duyarlar 

DEVAMI rain of death 2 de

0

30.6.2014

Link kopyalandı.
  • prolupopolu
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

süper

0

1.7.2014

Link kopyalandı.
  • 07parola
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yalnız keşke diyologları azaltsaydın  biraz

0

1.7.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Sizin gibi hayal gücüne sahip oyuncular'ın olduğu oyunda bulunmak gerçekden beni mutlu ediyor :)

0

9.8.2014

Link kopyalandı.