ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

pedro ve adriana

• kjbarbu
    Konu: 2 Yanıt: 2
    26 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

pedro bir gün kaçırılımş ve onu seven adriana teonira hemen onu  kurtaramya çalışmış onu kaçıran ise simon bolivar yani abisi bilerek kaçırttı . ve ona ben senin abinim dedi pedro kabullenmedi hayır sen benim abim felan deilsin dedi en christoper mithin  adamısın demiş ve hemen kurt olup onu öldürmüş ve aradan  o gündn berri hala düşünüyomuş simon bolivarı pedro abimmiyid acaba  ve  pedornun tahlilini yaptılar ölü olan bendeninde (simonun) kan aldılar ve abii olduğu ortaya çıkar onu kurtarmaya çalışırlar ve kurtulur ve ...... devamı için  lütfen yorum yapınız !!!!!!

0

8.6.2015

Link kopyalandı.
  • armeqedon87
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

abi biz pedeo games özel istiyorum yolrmız eposta cawcawali51

0

7.8.2015

Link kopyalandı.
  • ejdercan222
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kjbarbu dedi ki;
    pedro bir gün kaçırılımş ve onu seven adriana teonira hemen onu  kurtaramya çalışmış onu kaçıran ise simon bolivar yani abisi bilerek kaçırttı . ve ona ben senin abinim dedi pedro kabullenmedi hayır sen benim abim felan deilsin dedi en christoper mithin  adamısın demiş ve hemen kurt olup onu öldürmüş ve aradan  o gündn berri hala düşünüyomuş simon bolivarı pedro abimmiyid acaba  ve  pedornun tahlilini yaptılar ölü olan bendeninde (simonun) kan aldılar ve abii olduğu ortaya çıkar onu kurtarmaya çalışırlar ve kurtulur ve ...... devamı için  lütfen yorum yapınız !!!!!!

0

9.8.2015

Link kopyalandı.
  • qsakala
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

adriana ozel istiyom taklayla e post qsakala

0

25.8.2015

Link kopyalandı.