ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Paramızla rezil oluyoruz !!!!!!!!!!!!

• virus555
    Konu: 1 Yanıt: 3
    100 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bu oyuna para yatırıyoruz marul yapragı değil hileye çözüm bulacağınıza
    avengers256 gibi artistler istersen oyna istemezsen oynama diye saçma sapan şeyler yazıyor.

avengers256 bu oyuna para veriyoruz anladınmı o paraları baban vermiyor tabiki isteklerimiz olacak üslübünü deiştir artistlik yapma
    artistlik yapacaksan gir oyuna hilecilere yap tabi yiyiyorsa

1

18.9.2015

Link kopyalandı.
  • sonsuzluk5266
    Konu: 12 Yanıt: 31
    31 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

SONUNA KADAR HAKLISIN KARDEŞİM

0

18.9.2015

Link kopyalandı.
  • wolfenders45
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

OGLER SİZE SESLENİYORUM BÜTÜN JOYGAME EKİBİ YAW ALLAH AŞKINA ŞU HİLELERİ KALDIRIN ARTIK YA BIKTIK ARTIK HANGİ ODAYA GİRSEK HİLE ÇIKIYOR LTFEN ATRIK YAPMAYN

0

18.9.2015

Link kopyalandı.
  • sessizbateri
    Konu: 0 Yanıt: 106
    486 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar.
    Hilelerden sizler kadar bizlerde rahatsızlık duyuyoruz.Destek ekibimiz hilelere dur demek için gece gündüz çalışıyorlar bu konuda hile kullanan oyuncuları destek ekibimize ileterek hile kullanıcılarının gerekli cezai işlemi almasını sağlayabilirsiniz,unutmayınız sizler ne kadar çok bize destek olur hile kullanan oyuncuları şikayet ederseniz o kadar yıldırabiliriz biz elimizden geleni yapıyoruz umarım sizlerde yaparsınız.
    İyi Forumlar.

1

18.9.2015

Link kopyalandı.
  • virus555
    Konu: 1 Yanıt: 3
    100 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sessizbateri dedi ki;
    Merhabalar.
    Hilelerden sizler kadar bizlerde rahatsızlık duyuyoruz.Destek ekibimiz hilelere dur demek için gece gündüz çalışıyorlar bu konuda hile kullanan oyuncuları destek ekibimize ileterek hile kullanıcılarının gerekli cezai işlemi almasını sağlayabilirsiniz,unutmayınız sizler ne kadar çok bize destek olur hile kullanan oyuncuları şikayet ederseniz o kadar yıldırabiliriz biz elimizden geleni yapıyoruz umarım sizlerde yaparsınız.
    İyi Forumlar.

Valla kusura bakma ama ben inanmıyorum yaklaşık 4 senedir bu oyunu oynuyorum daha  OG OGY lere rastlamadım.
    Sizin işinizi oyuncular yapacaksa sizde işi bırakın
    Emin olunki yerinize gelecekler bu işi sizden iyi yapacaklar

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • atesmisali
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

zoygame ekibiii nolursunuz hileleri kaldırın ya eskiden ne güzeldi özel yok uzas yok hile yok ne guzeldi valaha ama şimdi ulti çıktı uzas cıktı herkez ya hileci yada nakitci oldu abi ya tmm bişi demiyom nakit cekenleree ama hile leri kaldırın su oyundan

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • sessizbateri
    Konu: 0 Yanıt: 106
    486 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar.
    İlk olarak OG/OGY arkadaşlarımız oyun kontrolu için veya oyun oynamak için sürekli teşrif etmektedirler..
    Ve eğer bizim işimizi düzgün yapmadığımızı düşünüyorsanız birşey diyemeyiz tabiki biz elimizden geldiğince sizlere güzel bir oyun ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.
    İyi Forumlar.

0

19.9.2015

Link kopyalandı.