ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

ÖzelVersiyon-3(Sır)

• bigbangtehory2
    Konu: 4 Yanıt: 16
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Gale var gücüyle koşuyordu sanki arkasında kocaman bir çığ varmışçasına.
    Gale koştu koştu koştu ve sonunda boş bir arsa bulup oraya saklandı.Gale çok endişeliydi hem çok korkmuştu heemde katil ondanda önemlisi bir kurt adamdı ve nasıl bir insana dönüşeceğini bilmiyordu.Belkide biraz yoğunlaşıp insan olmayı düşünürse gerçektende insana dönüşebilirdi...Aradan yaklaşık olarak 15 dk geçmişti fakat tek bir hareket bile yoktu.Gale sinirlendi ve:
    Gale:Adamım bu işten yoruldum artık insan olmak istiyorum!(Dedi ve bir bezelye kutusune tekme indirdi.Kutu havada bir kaç saniye uçarak bir duvara çarptı ve duvarda bir kapı açıldı)

Gale:Hastrolojiii!!:biggrin: (Dedi ve kapıdan içeriye girdi)(içeride kocaman bir monitör ve bir klavye vardı klavyenin önüne geçtive bir iki tuşa basınca robotik bir kadın sesinden:Lütfen DNA bilgilerinizi doğrulayın dedi ve klavyenin ortasında üstünde el gibi bir şey olan kare şeklinde bir platform çıktı.Gale elini oraya koyunca aynı ses:DNA doğrulandı dedi ve bilgisayar monitörü açıldı)

Gale:BAkalım burada ne varmış.(Dedi ve pençleri ile küçücük bir fareyi tutarak Paien Lab. güvenlik kayıtlarına tıkladı.Karşısına ilk olarak 1 dakikalık bir dosya çıktı ona tıkladı ve izlemeye başladı.)

Dr.Mao:Artık şu Tony Jones i halletmemiz lazım bize ve kurt birliğine karşı isyan çıkartmaya çalışıyor.

Yiğit:Evet,doğru.

Dr.Mao:Planımız şu ölümünü bir kaza gibi göstermeliyiz.

Yiğit:Peki ya ne yapacağız?

Dr.Mao:Araba kazası tabikide gel bunu odamda konuşalım.(Dedi ve görüntü kesildi.)

Gale:Olamaz babamı onlarmı öldürmüş(Dedi ve baştan bir şaşkınlık ve üzüntü karışımı daha sonra ise bir öfke ile bu sefer elleri kırmızıya dönüştü ve elinden gelen ateş topunu bir koltuğa fırlattı koltuk başta hafifçe yandı ve ardından kül oldu.Gale artık kaçmayacaktı intikam alacaktı ...)

3.BÖLÜMÜN SONU 30 GÖRÜNTÜLEME SONRA 4. BÖLÜM GELİR

0

7.2.2013

Link kopyalandı.