ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Özellikle yöneticilerden cevap bekliyorum ! Kilitli

• emerson54123
    Konu: 1 Yanıt: 2
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben aylık 500 tl nakit çekiyorum ve oyunu iyi oynadığımı düşünüyorum Uzas ve aaa-12 denen silahlar yüzünden paramın boşa gittiğini düşünüyorum(bunu sadece ben böyle düşünmüyorumdur) 
    bütün konuları takip ediyorum gördüğüm kadarıyla yetkililer çok soğuk bi iletişim halindeler.
    BİZ WOLF TEAM playerlerinin yaklaşık olarak %98 i bu durumdan bu silahların oyunda olmasından oldukça rahatsızlık duyuyo ve kendi şahsi düşüncemi söylüyorum artık bıkkınlık geldi bu silahlar yüzünden playerliği normal derece ve altı olan oyuncular hileye yöneliyolar,playerliği iyi olan arkadaşlara da yazık oluyo.Ben ve benim gibi nice oyuncular bunlardan çok rahatsız siz sürekli bunların kaldırılması söz konusu bile değil diyosunuz ama madem silahı kaldırmıyosunuz bize bunun neden kaldırılmadığının açıklamasını yapın sonuçta en kötü üyelik bile nakit çeker durumda .
    alternatif olarakta madem silahları kaldırmıyosunuz o zaman oyun içinde bi oylamaya sunun kalksınmı kalkmasın mı ?Ona göre gerisini siz düşünün sonuçta oyunda yapılan herşey  BİZ OYUNCULAR için değil mi ? Yöneticilerden oyuna para yatıran bir oyuncu olarak bu silahların neden kalkmadığı hakkında mantıklı bir cevap bekliyorum!(Paramın boşa gittiğini düşünüyorum) Çünkü oyunda bileğinin hakkıyla bir şeyler playerlere yazık oluyor !      İNSANDA İNANIN OYNAMA İSTEĞİ DENEN BİŞEY KALMIYOR! 

Saygılar!

0

12.12.2014

Link kopyalandı.
  • Partizan5534
    Konu: 3 Yanıt: 4
    102 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Og ler aynen bende katılıorum emreye oyunda giriouz adım elinde uzas dividi felan almış yardırıorr ya şimdi bende de war uzas ama şahsen kulanmıorum bende ben genelelikleee ec sl kulanırımm yanii ec şart benim için Gecengün di oda girdin adam almış uzasıı
    admlarddaa ezik püsük silahlar ölüdüror normal karakterr ya yazık tamm nakit cekip almış orda sıkıntıı yok insannın hakına karışamayızda alamasın diyeee amma hani alıorsadaa 30 .60.90.......  böyle bir gün cıkmasın cıkırsa 7 gün cıksın hatta hiç cıkmasın uzası kaldırmasanızz Oyun felc olur Og bakın ben nakit cektim arkadaşlar okeyy 1saat gecti oyuna girdim 1+5 war bende kutu kulanmadım bilza kastım durdum sonra cıkdım face girdimm bakdım 1+25 başlıcakk hemen carıma girdim bi bakdım ban yemişim sacmalığa bakarmısınız ???  Neyse Konumuz Bu Değildii Uzass Kesinlikle ve aa.12 kesinlikle kalkmalı diyeee Şahsenn istiorum ben Weyaa Forumda Oylamaya yapın Bu Herkez İçin Daha İİ olcak diye düşünüoruzz Herkez Hilee Og lerr Oyuna Girin Bi bakın nasıl hileler war mıı yokmu ne oluor küfürlümü aaaa aklıma geldii lu küfür meselesii kesinlikle kalksınn kesinliklleee Oglerr Küfr
                                                İyi Forumlarr 
                                                Partizan5534

0

13.12.2014

Link kopyalandı.
  • alfonso6363
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

tamam da arkadaşlar uzas ve aaa 12 ile oynayan arkadaşlarımız da bu oyunun birer parçası ve sizler gibi onlarda oyuna nakit çekip b silahları alıyor ayrıca üstü full düzülü bir kurdu uzas ve aaa12 bile alamıyor sizin deyiminizle takla ve special leride kaldırsınlar.

0

18.12.2014

Link kopyalandı.
  • emerson54123
    Konu: 1 Yanıt: 2
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardeş ben bu konudan şunuu anladım ogler tenezzül edip te bi cevap bile vermediler yazıklar olsun onlara !

0

25.12.2014

Link kopyalandı.