ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Özel kurt yeteneği Kilitli

• 79joker97
    Konu: 6 Yanıt: 10
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

ne geregı var yetenegın soylermısınız.?? sız oyuna yenı baslasaydınız ne yapardınız? yeteneklı bır kısınız takımınızı sanıyelr gecmeden yok edıp gıcıklık verır gıbı konusup durması hoşmu olurdu? nekıtlı ınsanlar varsa nakıtsız kişilerde var onlarıda dusunmek lazım. Oyle degilmi? İnsan sglı dovmeler bıle kalkmıs kp ıle alınınan karekterler ne işe yararkı artık. ful bır ozel ekıpmanlı karekter yeteneklı bır kurt karsında kac sanıye dayanabılırkı ben soyleyım 2 sanıye.. kac vurus 1 takla.

Bu oyunu yapanların amacı oynayanları mutlu etmek değil para kazanmaktır.Tabikide nakit çekenler senden güçlü olacak yoksa nakit çekmenin mantığı.Şimdiye kadar hiç nakit çekmedim ama gayet güzel oynuyorum.Nakitli malzemeler güçlü olmassa,ejder dövmesi,aaa-12 gibi eşyalar için nakit çekmenin anlamı ne.

Bu arada kurt yeteneklerinin gelmesini bende çok
    istiyorum ama altınla değil.

0

22.3.2013

Link kopyalandı.
  • echo006
    Konu: 1 Yanıt: 10
    -30 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

gelmesin diyen arkadaşlar sanırım aa12 nin kaldırılmasını isteyen arkadaşlar kurt yeteneği varken aa12ye karşı dayanıklı oluyo kurt sersemletip dalıyoduk şimdi bi halt olmuyo özel versiyon ejder set takıyorum adam aa12 ile vurmaya başlıyo bakıyorum 50 vuruş 120 vuruş ya bu nedir nasıl 120 vuruş atar ya :S adam başlıyo baseden bizim baseye kdr adamların hepsi yatışş :S özel kurt yeteneğini getirinnnnnnnnn

0

26.3.2013

Link kopyalandı.
  • alperengoztepe
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

yha joygame lütfen artık mat baker özel çıksın ve her özel versiyon aynı şekilde pençe atıo aynı şekilde kükrüyor bunlar artık değişmeli[size=200]:artist:[/size]

0

28.3.2013

Link kopyalandı.
  • 54kral54aydos
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Yha Gelsin Yha Bana Cok Lzm Lüfen Joygame Bu nun yüzüne oyunu bırakasım var gelsin artık 30000 bin altına 3 ü de olsun 3 günlüğü tabi lütfen gelsin farketmez altınla olsun yeter

0

8.7.2013

Link kopyalandı.
  • yeepyeep12345
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bence özel kurt yeteneği geri gelmesin KALDIRILSIN!!

0

9.7.2013

Link kopyalandı.
  • flabat_camos200
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

ya herkezde özel kurt yetene?i var bi odaya giriyoruz adamlar kd dü?ürüyor biz artrmaya çal???yoz ya özel kurt yeten?i kals?n yada alt?nla sat?ls?n bizde alal?m herkkezde var nerdeyse lütfen :music::angry:

0

12.7.2013

Link kopyalandı.
  • birecikliqral
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

karde? ßenim Hesaßin ?ifresini unuttum msn ßiliyom msn kod qelmi yoq ndn ? oyuna qeri donmek istiyom ßir Yardimci olurmusunuz.?

0

12.7.2013

Link kopyalandı.
  • cemilem2748
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sa

0

2.9.2014

Link kopyalandı.