ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Özel Kurt Yetenegi Hakkında... Kilitli

• uysal2367
    Konu: 10 Yanıt: 30
    -106 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

merhaba sıstemden kaldırmıs oldugunuz ozel kurt yetenegı hala bazı kullanıcılar tarafından kullanılmakta oldugunu bıliyosunuzdur. ben 3 yıldır oynuyorum o kadar nakıt cekıyorum hala kp bırıktırıpte 1 aylık kurt yetenegı alamadım. nasıl olurda bu ınsanların 3 5 aylık sahısların envaterınde 3 aylık 4 aylık 1 yıllık ozel kurt yetenegı olur anlamıs degılım. sız anlamıssınızdır heralde bugla alım yaptıklarını madem kaldırdınız tamamen sılın envaterlerden. oyunda insan olmak baya bır zor hal almış bulunmakta. odalarda ınsan tarafı boş neden hıc bısey yok ınsan sglı dovmeler kalkmış. parayla aldımız karekterler yeteneklı bır kurt karsında dayanamaz hal aldı bır takla ıle 8 karekterı devıren bır yeteneklı kurt eşitligi neden saglayamıyorsunuz. oynamayalımmı bu oyunu onumu ıstıyorsunuz. kaldırın su taklayı madem bugla alınanlara bısey yapıyorsunuz takla atmayı kaldırın. insan sglı dovmeler cıkartın. eşitligi saglayınkı cekısmeli olsun. 8vs8 kısılık bır takımda her maç 30 sanıye surmuyorkı oyun oynayalım. bız oyuna baslamadan adam yanımızda bıtıyo bı takla gıttı 3 5 kısı sonra bı takla daha kımse kalmadı oyundan cıktı herkes. adaletmı? belkı bunu yazan ılk kişi ben degılımdır. lutfen gozden gecırın yabana atıp boş gecmeyın bınlerce kişinin şikayetcı oldugunu ben tahmın edıyorum sızde biliyosunuzdur.....

Not: Nakitli Oyuncular var ise Nakıtsız oyuncularda var.Onlarıda dusunmek lazım.
    Eski oyuncular varsa yeni oyuncularda var. Bunlarıda kacırmamak lazım.

0

25.2.2013

Link kopyalandı.
  • atahulki
    Konu: 0 Yanıt: 11
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

nakitli oyuncuyla nakitsiz oyuncu eşit tutulacaksa neden nakit çekelim ki?

0

25.2.2013

Link kopyalandı.
  • uysal2367
    Konu: 10 Yanıt: 30
    -106 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

eşitlik derken anlamadın galiba sen dıyelım nakıtın yok oyuna gırdın karsında yetenlı bır oyuncu var ne yapardın? ben soyleyım 1 yada 2 cı el odadan kacardın. sinir olup boyle oyunun taa deyıp cıkardın.

hadı dıyelım baya nakıtın var ful ekıpmanın var yine karsında yeteneklı var. ne yapardın? ben soyleyım: 1 2 oyun oynardın kacmamak ıcın belkı 1 el daha oynardın yine sinir olup oyundan cıardın oyle degilmi sevgili kardeşim. bır taklaya gidince sinir olmamak ıcten degıl heralde

0

26.2.2013

Link kopyalandı.
  • ufukbicim
    Konu: 10 Yanıt: 16
    -3 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar oyunda halan daha özel kurt yeteneği bulunmaktdır bu da olimpiyat sans kutusundan cıkmakta tabiki adam o sansı bulmusda ozel kurt yetenegını açmıs sa 20 tl verip te ve bunu bulmak için kac defa o kutuyu açtı siz dusunun o kurt yeteneğini bulmusssa bırakında oda kassın oyunu bu arada adam para vermıs oyuna nakıt yatırmayan eleman ondan guclu olacaksan neden para yatırsın bu oyuna ?

0

27.2.2013

Link kopyalandı.