ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

oyunu çok bozuyor Kilitli

• 49kaosman49
    Konu: 5 Yanıt: 7
    116 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

wolfteam uzas silahın insan-insan modlarında kullanılması çok adaletsizce uzas kurt lu modlarda kullanıla bilsin ancak insan-insanda kullanılmasın bi klan savaşında olsun normal oyunda olsun oyunu çok bozuyor. ikinci olarakda özellikle bu durum herkesin sorunu, snip savaşı diye mod koyuyosunuz oyuna snip vs atıcaz ama hk alanlar etsr alanlar bitmiyo snip war modunda kesinlikle hk etsr msd tabanca gibi silahların kullanılmaması lazım bu konuda herkes benimle hem fikir lütfen sonraki yamada bunu bir düzeltin hiç yokdan deneme olarak yapın herkes teşşekkür edecekdir.önerileri dikkate almanızı temenni ediyorum.

0

2.2.2015

Link kopyalandı.
  • Serhatogutlu
    Konu: 0 Yanıt: 1
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Senin ile Hem Fikirim Kardeşim Çok Doğru Düşünüyorsun Ama Dediklerimizi Kimse Dikkate Almıyor Ki !

0

2.2.2015

Link kopyalandı.
  • Pesimistİnsan
    Konu: 20 Yanıt: 130
    1358 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kesinlikle  katılıyorum İNSAN VS İNSAN  Modlarında Uzas olmamalı gerçekten oyunun tadını bozuyor.

0

2.2.2015

Link kopyalandı.
  • lDevilDream
    Konu: 4 Yanıt: 8
    91 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Uzaz , AAA - 12 konusuna katılıyorum ancak HK, MSD , Estr gibi silahlarda sinip olarak sayıldığı için kaldırılacağını sanmıyorum

0

6.2.2015

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,
    Değerli öneriniz için teşekkür ederiz. Oyun, forum veya site ile ilgili aklınıza gelen önerileri bizimle paylaşmaya devam ediniz.
    İyi forumlar dileriz.

0

21.2.2015

Link kopyalandı.