ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

OYUNU BIRAKTIM

• kralormanci
    Konu: 4 Yanıt: 16
    107 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

OYUN YÖNETİCİLERİ VE ADMİNLER HEPNİZE TEKER TEKER KÜFÜR EDEMİCEM İÇİN TOPLU OLARAK SÖVMEK İSTİYORUM NE KADAR OYUNLA İLGİLENEN ADMİN TEKNİK SERVİS  YÖNETİCİ VARSA ANASINI BACISINI S******M    OR****** COCU******* İKİTANE  HİLECİ İLE BAŞ EDEMEDİLER OYUNUN ANASINI SİKTİLER OYUNDAN TİKSİNDİM SİTE GÖREVLİLERİ DAHA BETER ADAMA ANA AVRAT KÜFÜR EDİYORUM   HİLECİNİN RESMİNİ VİDEOSUNU YÜKLÜYORUM   HİLECİ RÜTBE ATLADI DAHA BANLAYACAKLAR İLGİLENMİYOR LAR BU YUZDEN  OYUNU BIRAKTIM

0

3.7.2016

Link kopyalandı.
  • blackskyxo
    Konu: 0 Yanıt: 3
    9 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

YAKINDA HERKESİN SONU BÖYLE. HEPİMİZ BIRAKACAZ ARTK BIKTIK ÇÜNKÜ. ESKİDEN ŞU OYUNDAN ALDIĞIM ZEVKE BAKIYORUM. HİLESİZ OYNAR GEÇİNİR GİDERDİK. ŞİMDİ ADAM AKILLI Bİ OYUN OYNAYAMIYORUM HİLE YÜZÜNDEN SÜREKLİ ÇIK BAŞKA ODAYA GİR BİLMEM NE ADAM AKILLI TOPLASAN 1 OYUN OYNAMADIM. BU NEDİR ABİ YA. BUNUN GÖREVLİLERİ NE İŞE YARIYOR AMK. OYUN EFSANE GÜZEL AMA SIÇTILAR İÇİNE

0

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Özel hayatınızda başarılar dileriz.

0

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • medaratya
    Konu: 0 Yanıt: 4
    39 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

işte bak sizi bu kadar düşünüyorlar bu ibneler kazancaklarını kazandılar ve halada kazanıyorlar ama bilmiyorlar bir gün cıkacak bu sizden keşke götümden cıksaydıda böyle olmasaydı diyecekler gülün siz admın mısınız ne iş yapmassınız orasını bilemem

0

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

medaratya dedi ki;
    işte bak sizi bu kadar düşünüyorlar bu ibneler kazancaklarını kazandılar ve halada kazanıyorlar ama bilmiyorlar bir gün cıkacak bu sizden keşke götümden cıksaydıda böyle olmasaydı diyecekler gülün siz admın mısınız ne iş yapmassınız orasını bilemem

Merhaba.

Sizi son kez uyarıyorum , böyle konuşmaya devam ederseniz uzaklaştırma cezası alıcaksınız.
    iyi forumlar.

1

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • kralormanci
    Konu: 4 Yanıt: 16
    107 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Galeadrial  ÇOKTA SİKİMDE FORMDAN UZAKLAŞIRMANIZ .OYUNUN ANASINI SİKEN  HİLECİLERİ ENGELEYEMİYORSUNUZ  HİLECİLERİ BANLAMAKTAN ACİZSİNİZ HİLECİLERİ ŞİKAYET EDİYORUZ  VİDEO ÇEKİP RESİMLERİNİ YÜKLÜYORUZ BANLAYIN DİYORUZ ONU YAPMAKTAN ACİZ YARATIK ANASINI BACISNI SİKTİGİM OYUN GÖREVLİLERİ BENİ BANLAMAKLA TEHDİT EDİYOR NE KOMİK  BEN OYUNDAN VAZGEÇTİM SEN BANLASAN NE OLUCAK 65 TANE BİLGİSAYARIMDAN VOLFTEAM İ KALDIRDIM ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN.

0

4.7.2016

Link kopyalandı.