ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyundaki Adaletsizliği Toparlayacak Öneri 1..! Kilitli

• lphens1
    Konu: 4 Yanıt: 15
    174 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öneri 1=Uzas AA-12 Gbi silahlar oda kurarken izin ver veya izin verme gibi bir şık olması.(bu sayede bileğiyle ws atmak isteyen oyncular bu silahlardan kurtulabilir)
    Öneri 2=hediye kutusunda eşyaları dönüştürürken cok zorluk cekiyoruz.35.sayfadan bir sey donusturdugumuzde geri 1 e atıyor ve geri git gel git gel cok zahmetli.
    Öneri 3=Kurt Avı Modunda Kurtlar Artk Kazanamaz Oldu Uzas Sayesinde em-32 Mc neyse fazla sorun olmuyordu fakat uzas alınca 4 5 kişi zaten bir sansınız kalmıyor.Dediğim gbi oda kurarken bir silah ayarlama yeri olmalı yani belli başlı silahlar alınmamalı.
    Öneri 4=Keskin Nişan Map Acıyoruz Herkes HKE alıyor ve actıgımız map'ın Anlamı Kalmıyor HKE gbi Seri Silahların Keskin Nişan Silah Katagorisinden Kaldırılmalı.

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • metgnc659
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Cok haklısn:)

0

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Fikirleriniz güzel. Umarım gerçekleşir.

+1

0

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • FireBoss08
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bi de oglerin durduk yere hile kullanmayanlara ban atması bana ban attılar durduk yere hile kullanılanlara ban atmıyolar hile kullanmayanlara ban atıyolar durduk yere 2 çarıma ban attılar biri oyundaykene buda envanterimi düzenlerkene

0

26.6.2014

Link kopyalandı.
  • 4444margena
    Konu: 7 Yanıt: 14
    202 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

lphens1 dedi ki;
    Öneri 1=Uzas AA-12 Gbi silahlar oda kurarken izin ver veya izin verme gibi bir şık olması.(bu sayede bileğiyle ws atmak isteyen oyncular bu silahlardan kurtulabilir)
    Öneri 2=hediye kutusunda eşyaları dönüştürürken cok zorluk cekiyoruz.35.sayfadan bir sey donusturdugumuzde geri 1 e atıyor ve geri git gel git gel cok zahmetli.
    Öneri 3=Kurt Avı Modunda Kurtlar Artk Kazanamaz Oldu Uzas Sayesinde em-32 Mc neyse fazla sorun olmuyordu fakat uzas alınca 4 5 kişi zaten bir sansınız kalmıyor.Dediğim gbi oda kurarken bir silah ayarlama yeri olmalı yani belli başlı silahlar alınmamalı.
    Öneri 4=Keskin Nişan Map Acıyoruz Herkes HKE alıyor ve actıgımız map'ın Anlamı Kalmıyor HKE gbi Seri Silahların Keskin Nişan Silah Katagorisinden Kaldırılmalı

2numaralı öneri güzel diğerleri iyi değil.Bunlarla uğrşacağına joygame apex banla hilelerle uğraşsın.Oyundan bıktım artık her odada base tarama 2hafatada bir apex ban.

0

27.6.2014

Link kopyalandı.
  • FireBoss08
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ogleri şikayet edebiliyozmu edebilsek ben şikayet ederdim görevlerini yapmıyolar ve hile kullananları apex ban atcağına hile kullanmayanlara apex ban atıyolar

0

28.6.2014

Link kopyalandı.
  • BlueHeatchat
    Konu: 2 Yanıt: 5
    38 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeş o apex ban sanırım oto yani og ler apex atmıyor o senin pc ende olabilecek birşey oyun oynarken herhangi bir programın penceeresini kapat

0

28.6.2014

Link kopyalandı.
  • 2121prof2121
    Konu: 3 Yanıt: 5
    45 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aynen çok güzel bi fikir hele hele 4. fikir

+1

0

1.7.2014