ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyunda eskiyim hesabımın epostasını ve şifresini unuttum

• neustr2
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar eskiden sevip oynadığım Wolfteam oyununa bir süre ara vermiştim ve bunun üzerinden baya bir zaman geçti. Bende sosyal medyadan vesaire bir süreliğine uzak durdum, sosyal medyada tekrardan online olduğumda bazı arkadaşlarım ile wolfteam oynama kararında bulunduk fakat uzun süredir hesabıma giriş yapmadığımdan dolayı şifremi unutmuştum, kullanıcı adını nasıl hatırlıyorsun diye sorarsanız kullanıcı adım discord ismim vesaire unutma imkanım yok. Fakat eskiden koyabileceğim aklıma gelen bütün şifrelerimi girdiğimde oyun şifreme ulaşamadım, e-posta'dan almayı denediğimde eskiden şifresini unuttuğum fakat e-posta adresini bildiğim bir e-postanın üstüne kayıtlı olduğunu öğrendim. Kayıtlı olan e-posta adresi uzun zamanlar önce kullandığım bir e-posta adresiydi, o e-posta adresinin telefon numarası vesaire çok eski, hatırlamıyorum bile, Şifresini unuttuğum için, kendime yaklaşık 2 yıl önce ihtiyacım olduğu için bir e-posta adresi oluşturdum bu hesabımıda bu e-postanın üzerine kurdum. Fakat hesabım bana geri verilirse tabikide buradaki e-posta adresini değiştirip o hesabımın e-posta adresi yapacağım. Arkadaşlarımla beraber oynamak içinde açtığım bir hesaptır bu, içine belirli bir miktar para yükleyip arkadaşlarımla oynuyorum. Fakat eski hesabımı bulsam içine tekrardan para yüklerim, bu hesapta slot vesaire yok. Eski hesabımda parayı yatırıp bütün slotları vesaire açmıştım, öyle bir hesabım varken böyle bir hesapda oynamak insana birazda saçma geliyor. Neyse çok uzatmayacağım, ilgilenen kişi anlamış olabilir, anlamadıysa cevap yazıp bana ulaşabilir. İlk defa ticket acıyorum yanlış bir şey vesaire yazdıysam, yaptıysam kusura bakmayın. İyi forumlar. (Hesabımın oyun içi ismi SAYKOTAKLACI) İlgilenirseniz kişisel olarak daha fazla bilgi sağlayabilirim, teşekkürler.

0

17.3.2021

Link kopyalandı.
  • KMahirk
    Konu: -2 Yanıt: 3
    18 JFP
    Kazanılan Rozetler

siktir lan çakal

0

19.3.2021

Link kopyalandı.