ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyunda Donma, Kasma ve Takılma Problemleri

• lTCHawk
    Konu: 11 Yanıt: 11
    173 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

- Oyunda rakibiniz ile aranızdaki MS uyuşmazlığı bu tür durumlara sebebiyet verebilir. İnternet hızınızın uygun olduğu odalarda oyunlara katılmaya gayret gösterin. 

- Bilgisayarınızın sistem özellikleri Wolfteam'in istediği Minumum özellikleri karşılamıyor olabilir. Bu durumda sistem özelliklerinizi Wolfteam'e uygun hale getirmelisiniz. 

- Oyun güçlendirici programlar kullanabilirsiniz. ( Gamebooster, Gamespeed vb. ) Ya da oyuna giriş yaparken arka planda gereksiz programları açık bırakmayınız. 

- Kablosuz internet bağlantısı kullanıyorsanız bu durumdan da kaynaklanıyor olabilir. 

- Kasma Sorununda da İntenet Hızı yüksek olanlar T_10054 Hatası yerine Kasma veya Donma Hatası ile karşılaşıyorlar.Bunun sebebi de yukarıdaki Gibi IP Gizleme veya Proxy Ayarları değiştiren programlar yüzünden meydana geliyor.

0

20.5.2014

Link kopyalandı.
  • deadangel1344
    Konu: 1 Yanıt: 5
    46 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeş 2gb ram var 2.00ghz cpu var çift çekirdek 1gb ekran kartı var ve laptopta oyun kasıyor gamebooster kullandım advanced system care kullandım bilgisayar ısınıyodur dedim fan aldım fayda etmedi ama bilgisayarım win7 ultimate win xp mi yapiyim ama hangi xp ve kaç bit?

0

25.5.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Dostum oyunun sistem gereksinimlerini incelemen yeterli.

0

25.5.2014

Link kopyalandı.
  • deadangel1344
    46 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aga onu bizde yapmayı biliyoz ama anlamıyomk D.

0

25.5.2014

Link kopyalandı.
  • serzenis01
    55 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

SİZLERDEDE  SORUN VARMI BUGUN OYUNDAN ATIYOR İKİDE BİR

0

23.12.2014

Link kopyalandı.