ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyuncu + Müşteri memnuniyeti Kilitli

• emreaksel1818
    Konu: 7 Yanıt: 27
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle sayın wolfteam yetkililerine buradan sesleniyorum.Ben ayın 20 sinde yapı kredi bankasından 150 tl wolfteam hesabına para havalesi yaptım.ve 20.12.2015 de saat 1 ila 2 arası 1+42 kutu etkinliği vardı sırf o kutu etkinliğine yetişebilmek için bankaya koşarak gittim ve transferimi yaptım hesabıma joypara yüklenirde etkinlikten faydalanırım diye fakat o gün destek talebi oluşturmama rağmen aradan 9 gün geçti destek ekibi cevap verdimi evet verdi.Destek talebinde Ekler bölümüne dekont'u eklememe rağmen ayın 25inde bana verilen cevap 
    JoyGameMerhaba emreaksel1818 Joygame Destek Ekibi'yle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Ödemeye ait dekont gönderirseniz işlem yapabiliriz. Ancak dekont üzerinde referans numarası olmalı. Aksi hâlde incelemeyi sağlıklı yapamıyoruz. Başka bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçiniz. JoyGame Destek Ekibi budur. ve ben ayın 25inde tekrar cevap verip dekont'un zaten eklerde ekli oldugunu belirtip birde tekrardan linkini destek ekibine verdim.Ardından ayın 26sında bana 
    JoyGameMerhaba emreaksel1818 Hangi oyun için ödeme yaptığınızı belirtin lütfen. JoyGame Destek Ekibi  diye bir soru soruldu ve bende 4 dakika sonra kendilerine cevap vererek wolfteam için diye belirttim ardından bana ayın 28inde Merhaba emreaksel1818 Joygame Destek Ekibi'yle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Talebiniz işleme alınmıştır. Bu başlaık altında bilgilendirme yapılacaktır. Başka bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçiniz. JoyGame Destek Ekibi gibi bir cevap verdiler ve ben yine joyparam hesabıma ne zaman yatacak diye sordugumda bana ayın 29 unda yani bugün saat 11:27 de  Merhaba emreaksel1818 İşlem tamamlandığında bu talep üzerinden bilgi verilecektir. JoyGame Destek Ekibi.
    ardından bende dedimki 
    zaten 8 gundur bekliyorum altı üstü hesabıma joyparamı yükliceksiniz 8 gün once parasını yatırdıgım birşey için bu kadar beklemek olurmu ya yılbaşı etkinliklerini kaçıracagım zaten yılbaşı etkinliği  için jp çekiyorz onuda kaçrdktan sonra ne anlamı kalıyor diye tekrar geri dönüş yaptım bakalım yarin yani ayın 30 unda 10 gün olunca bana ne cevap olarak geri dönüş yapacaklar...tekrar belirtiyorum 10 gün olacak artık hala joyparam hesabıma geçmedi...ve avangers256 kusra bakmayın sizide böyle yoruyorum bu kadar yazıyı okuduysanız teşekkür ederim size ama formalite icabı verilen cevaplar gerçekten sıkmaya başladı birşey yapılması için artık DESTEK talep ediyorum...Tüm Wolfteam yetkililerine duyrulur şunuda dile getirmek istiyorum yeni yıla girene kadar joyparam hesabıma yatmazsa SHR şirketinede (NETMARBLE TURKEY İNTERAKTİF SERVİSLER SAN. VE TİC. A.Ş)  şikayette bulunacağım. Bir kişi bu kadar mağdur edilmez...Hepinize teşekkür ederim... ve destek talep numaram #1812489.iyi forumlar herkeze.

0

29.12.2015

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    Konu: 7 Yanıt: 27
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ve gelen cevap. 
    JoyGameMerhaba emreaksel1818 Süreç başlamıştır ve tamamlandığında bu talep üzerinden bilgi verilecektir. JoyGame Destek Ekibi 
    şahsen şu cevabı verene kadar joypara gelse daha iyi olurdu 10 gün oldu artık yeni yıla girmeden gelseydi...

0

30.12.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhabalar.

Öncelikle bu kadar beklettiğimiz için özür dileriz. Bu tarz işlemler talep edildiği zaman detaylı araştırmalar yapılıyor.İlgili ekip konuyu araştırarak mutlaka geri dönüş yapacaktır. Şuan için size yardım edemiyorum çünkü ilgili ekip gerekli araştırmayı sürdürüyor.Bundan sonraki yetki Destek Ekibindedir. İşlem bittiği zaman size talep üzerinden bilgilendirme notu düşeceklerdir.

Sabrınız ve Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla,
    Joygame || Wolfteam Forum Ekibi

1

30.12.2015

Link kopyalandı.