ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyuna Giriş Yapamıyorum Kilitli

• JAPON25
    Konu: 11 Yanıt: 25
    263 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba 6 gün önce oyun dondu durduk yere attı oyun ogun bugundur oyuna giriş yapamıyorum düngece bıraktım sunucuya girmesi için bağlanııyor diyor girmiyor sunucu ya her yolu denedim  intertnet cafede açamaya çalıştım açılmadı evde açmaya çalıştım açılmadı arkadaşımda açmaya çalıştım açılmadı kendi  pc me format attım açılmadı destek sistemine ticket attım saçma sapan yok  ceza uyandırrı bu tür şifre vermeniz felan dio ben oyuna giremiyorum bu adamlar şifrenizi vermenz ceza uyandıran sebebdir dior bu konuda yardımcı olun bu altta attığım linkteki arakdaşımla sorun  aynı bi yardımcı olun yeter 6. gun bu http://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/wolfteam-giris-yapilmiyor-yine-/943e4000-0a8c-407c-ae5e-365e78568e12

0

22.6.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Destek sistemi ile irtibata geçiniz.

0

22.6.2014

Link kopyalandı.
  • Henriquez
    Konu: 2 Yanıt: 6
    70 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

4 gün önce açtım cevsp gelmedi. Dün bir tane daha açtım yine cevap gelmedi. Yine sizin verdiğiniz cevap ile aynı olursa ne yapacağımı bilemiyorum...

0

22.6.2014

Link kopyalandı.
  • JAPON25
    Konu: 11 Yanıt: 25
    263 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yokya benim sorununm çözülmezse ben gidip dava aççcam bileşim hakları Mahkemesine Oyuna verdiğim emeğin ve paranın bir bedeli olmalı destek sistemine cevap attım oyunda bişey yoktur sistemden kaynaklanıo dolar bakıuyorum burda 2 kişi daha giremio aynı şekilde sistemimde bişeyyok form at aladım kaçdefa başka pc lerden denedim aynı 
    HEM DESTEK SİSTEMİ CEVAP WERMİO

0

22.6.2014

Link kopyalandı.