ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyuna giriş yapamıyorum ,T-1054 hatası Kilitli

• WolfBrazers
    Konu: 3 Yanıt: 3
    42 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayın admin modöratör vs.;
          Oyuna giriş yapıyorum.Yüklenme işaretinin olduğu bölümde metin belgeleri yükleniyor diyor ve dolma işareti devam ediyor.Bi süre sonra 'veri eşitlemesi yavaş oyuna devam etmek ister misiniz diyor'' hareket ve hayır butonları var .Hayıra tıklayınca bekliyor.Hareket diyince oyuna giriş yaptığı anda T-1054 hatası veriyor.Freesofttoday adlı bir virüs var pc'imde.O mu etki ediyor ?İnternet bağlantısı ,pc performansı son derece yüksek.Şimdiden teşekkürler.
    (yeni  yama Ateş&Barut'u bekliyorum.Güzele benziyor :)''

0

16.7.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu konuda destek sistemine başvurabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki virüs de bunu yapmış olabilir.

0

16.7.2014

Link kopyalandı.
  • deathly26
    Konu: 1 Yanıt: 3
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Deathly dedi ki;
    Sayın admin modöratör vs.;
          Oyuna giriş yapıyorum.Yüklenme işaretinin olduğu bölümde metin belgeleri yükleniyor diyor ve dolma işareti devam ediyor.Bi süre sonra 'veri eşitlemesi yavaş oyuna devam etmek ister misiniz diyor'' hareket ve hayır butonları var .Hayıra tıklayınca bekliyor.Hareket diyince oyuna giriş yaptığı anda T-1054 hatası veriyor.Freesofttoday adlı bir virüs var pc'imde.O mu etki ediyor ?İnternet bağlantısı ,pc performansı son derece yüksek.Şimdiden teşekkürler.
    (yeni  yama Ateş&Barut'u bekliyorum.Güzele benziyor :)''

0

6.9.2014

Link kopyalandı.
  • deathly26
    Konu: 1 Yanıt: 3
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Selamun Aleyküm Kardeşim Sorunu Çözümünü Bulursana Banada Söylermisin Birde Sana 2 tane sorum olacak 1. sorum bilgisayarın laptope mu? 2.sorum Windows 8.1 mi ?teşekkürler

0

6.9.2014

Link kopyalandı.