ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyuna giremiyorum bir bakar mısınız lütfen? Kilitli

• zEfsaneFeid
    Konu: 1 Yanıt: 3
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba arkadaşlar ben zEfsaneFedai adlı çarım var kartal felen herneyse oyunu 2 hafta önce açıyordum oynuyordum 1 hafta köye gittim geldim ve oyun açtıgımda masaüstüm gözüküyor ekran gelmiyor. Seslerinin geldiği belli oyun devam ediyor solda kamp alanına giriş yapıyorum fakat bu seferde oyun kapanıyor t_0051 10054 felen gibi hatalar varya onlan geliyor birincisi masaüstü gözükümü deilde wolfteam ara yüz nasıl görünmesi sağlıyacağım ikinciside t_10054 hatası felen gibi sorunları nasıl çözeblirim lütfen yardım edermisiniz. KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM HATAMIZ AFFOLA BÜYÜK SIKINTI İÇERİSİNDEYİM.:(

0

2.9.2014

Link kopyalandı.
  • fbkorkmaz19
    Konu: 3 Yanıt: 26
    123 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle merhaba bence bu hatayı 2 türlü çözebilirsin ilk başta ekran kartı driverlerini bir güncellemeni tavsiye ederim yine çalismassa bu sefer oyunu denetim masasından kaldırıp oyunun kurulu olduğu klasörü silip tekrar yüklemendir bunları yaptığında sorun ortadan kalkacaktır.

0

2.9.2014

Link kopyalandı.
  • zEfsaneFeid
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bi deneyelim inşalalh olur başka fikri olan varsa açıklarsa sevinirm yani okullar açılıyor lise 3de çalışmamız lazım bare ozamana kadar oynayayım dedim

0

2.9.2014

Link kopyalandı.
  • shekil00umut
    Konu: 17 Yanıt: 1845
    7217 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba, Wolfteam'i denetim masasından kaldırın. Kaldırdıktan sonra 3 - 4 tane dosya kalıyor onlarıda silin. Sildikten sonra, Joygame.com üzerinden Wolfteam'i indirin. Sorununuz hala devam ediyorsa, lütfen destek sistemine başvurun.

0

2.9.2014

Link kopyalandı.
  • zEfsaneFeid
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

valla bilgisyarda her şeyi sildim 1 tr lik kutuya attım şimdi aralarından tane tane seçip atcam 63 gb yer boşaldı bu seferde olmazsa bilgisayrın ekranına ve kasasına küçük canavarla girişçem :|

0

2.9.2014

Link kopyalandı.