ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyuna bağlayacak bir öneri :) Kilitli

• leventoksoz
    Konu: 2 Yanıt: 4
    53 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar ben bu aralar çok görüyorum sunlardan bıktım eski wolfteami geri istiyorum diyenleri çok görüyorum peki şöyle bir önerim olsa tutar mı? Oda oluştururken gelistirici seçenekleride olsa istediğin silahi vb eşyayı yasaklasan iyi olmaz mı? Çünkü herkes uzasdan takladan bıkmış durumda bence bu onerimi bi tartışalım derim en azından oyunu bırakma azalır ve insanları oyuna bağlar gibime geliyor sizinde görüşlerinizi bekliyorum iyi günler.-kusura bakmayın telefondan yazdım yazı hatam olduysa affola.

0

26.6.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Güzel öneri. Umarım gerçekleşir.

+1

0

26.6.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Olabilir aslında ama çoğu oyuncu odasında Uzas-12 ve AAA-12 tarzı silahları yasaklayacak. Ama yine de oda yöneticisinin kuralları geçerli olacak. Güzel bir öneri...

0

26.6.2014

Link kopyalandı.
  • 4444margena
    Konu: 7 Yanıt: 14
    202 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

SerkanBaba5197 dedi ki;
    Güzel öneri. Umarım gerçekleşir.

+1

Bunun neresi güzel bir öneri.Nakit çekenler çekmesin ozaman bence bu oyunda nakit çekenlerin bir ayrıcalığı olması lazım ve rütbeninde iki çizgi adamla binbaşının itemleri aynı olacak şey değil.Rütbe ne işe yarıyor?

0

27.6.2014

Link kopyalandı.
  • leventoksoz
    Konu: 2 Yanıt: 4
    53 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

48alibey48 dedi ki;
    Olabilir aslında ama çoğu oyuncu odasında Uzas-12 ve AAA-12 tarzı silahları yasaklayacak. Ama yine de oda yöneticisinin kuralları geçerli olacak. Güzel bir öneri...

Evet bende bunu dusunuyordumonada soyle bi cozum getirilebilir bu ek oda ozelligi bileti gibi bi adla 500-1000 arasi bir nakitle tane/gün satılabilir veya herkese günlük 3 ek hak gibi birşeye donusturebilirler cunku artik s2den hic zevk almiyorum adam taklali tum takimi aliyor veya adam uzas/aalı tüm takımı alıyor bunun biraz haksızlık olduğunu dusunuyorum.

En sonki yorumada soyle bir elestiri getirme geregi duydum: tamamda hersey para mı bileğinize ne oldu bu zamanlarda bloodrapper gibi oyuncu olmak icin can atiyorsunuz ama hicde oyle olamiyorsunuz cunku yatir parayi yatir parayi hic bilek oynama sonrada öyle oyuncular gibi olmak iste şoyle tahmin ediyorumki bloodrapperde zamanında para yatirmayip bilekle oynadı gelistirdi kendini artik para bebesi deselerde boş carla sizi rahat alir fakat siz bos carla oynarsaniz alamazsiniz

Umarim beni anlamissinizdir uyumadigim icin kafam biraz gzel duzgun cumle kuramadm

0

30.6.2014

Link kopyalandı.
  • SooNRaMu
    Konu: 1 Yanıt: 22
    94 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sınırlama olmalı bu ekıpmanlara karsı

0

8.7.2014

Link kopyalandı.
  • FreakWolf
    Konu: 0 Yanıt: 5
    30 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Krdşm ben uzas veya taklıya sahip değilim bunlar acemiler için kabus ve oyunun tadı gidiyor bende katılıyorum ama uzas yasaklanması olamaz ama yüksek rütbeli oyuncular olan odalarda serbest olabilir düşük rütbeli biri olursa kısıtlanır o oda için olabilir ancak bunu yapmak çok zor olcaktır yani uzas için nakit çeken kp biriktirenler vardır onlara haksızlık olabilir (Ben uzas için felan kp biriktirmiyom .D )

0

8.7.2014

Link kopyalandı.
  • Wolftteamcixx
    Konu: 0 Yanıt: 1
    45 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bence cidden olmalı bunu bende düsünüyordum uzun zamandır ama bosuna konu acmak istemedim cünkü pek bakmıyolar bende acmayayım dedim ama yinede +1

0

24.7.2014

Link kopyalandı.