ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Oyun Görevlilerine son bir veda sözü...

• choice0742
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba wolfteam denen bu oyuunun oyun görevlileri oyunu hile yüzünden bırakıyorum adama vurmuyorum ama adam bna vurunca oyun hata veriyor böyle saçma birşey olabilirmi ya.Ölümsüz olan adamlarmı  dersin canı, ismi görükmeyin oyunda olan hileli veletlermi dersin daha birçoğu var. Sizlere veda ediyorum bu oyunu bir daha oynamamak üzere görüşürüz orrrrrrrrospuuuuuuuuuu evladı ogler annenizi sikeyim bi sik yapmayın siz amına koduumun gavatları şimdi şu sikik oyunu bırakıyorum işte bu yüzden wolfteam velet oyunu hile dolu ama CS:GO var allahtan amını yüzünü ismini cismini siktiğimin orospu çocukları görüşmemek üzere

0

12.8.2016

Link kopyalandı.
  • canouso72
    Konu: 3 Yanıt: 14
    81 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

amına kodukların OG leri elleri götlerinde tombala çekiyorlar ofiste birbok yaptıkları yok bide hediye yolluyorlar amna koduklarım adamı soyuyorlar oyun için 1850 nakit 7.5 TL amına koyiyim hilelerinizin biraz oyun la uğraşsaydınız hileler kalkardı wolfteam latine girin herşeyaltın altınla çar dizin:|:*) düşün kutular 30 nakit falan tinoda Magnum G BİLE 2000 ALTIN SÜPER TAVSİYE EDİYORUM

0

18.8.2016

Link kopyalandı.